شرکت تولید محتوا

پادشاه سرزمین کسب و کارتان شوید

 

روزنامه فرصت امروز افتخار دارد در سال ششم انتشار با تکیه بر همکاران متخصص و خلاق خود، در زمینه بازاریابی محتوایی در کنار شما مخاطبین گرامی باشد. اگر تمایل دارید از خدمات شرکت تولید محتوای روزنامه فرصت امروز استفاده کنید لطفا با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید

 شرکت تولید محتوا

 

ما می توانیم برای شما 3 نوع محتوای متنی تولید کنیم:

الف) تولید محتوا به صورت مقالات کاربردی مرتبط با کسب و کار شما برای درج در بخش بلاگ سایت شما(واگر وجود ندارد راه اندازی آن) به منظور جذب مشتریان جدید و همچنین وفاداری بیشتر مشتریان فعلی و در نهایت فروش بیشتر شما. تعرفه ما برای تولید این مطالب در قالب مقاله تالیفی و نگارش داستان کلمه ای 100 تومان است. با این توضیح که ما تحقیق درباره عبارات و کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را انجام می دهیم و با همکاری و تایید شما اقدام به تولید محتوا خواهیم کرد. کلیه اصول سئو نیز در نگارش محتوا رعایت خواهد شد.

ب) تولید محتوا به صورت خبر، گزارش، مقاله، داستان، گفت و گو  و ... در جهت درج در سایت های مختلف به منظور توسعه آگاهی از برند شما(برندینگ) و در صورت امکان اخذ بک لینک از این متون. تعرفه ما در این بخش کلمه ای 60 تومان است.

ج) تولید محتوای بسیار ساده که اهمیت برندینگ برای شما ندارد و به صورت جمع آوری و تلفیق، بازنویسی و البته منحصر به فرد تولید می شود و فقط جهت درج در سایتهای با اعتبار کمتر و استفاده از لینک مقاله برای بهبود رتبه شما در گوگل صورت می گیرد. تعرفه ما در این بخش برای هر کلمه 40 تومان است.

  

 
نوع تولید شکل اجرایی تعرفه هر کلمه ( تومان )
تولید محتوای کاربردی  مقالات کاربردی مرتبط با کسب و کار برای بلاگ شما 100
تولید محتوای رسانه ای خبر ، گزارش ، مقاله ، داستان ، گفت و گو با اخذ بک لینک 60
تولید محتوای ساده جمع آوری ، تلفیق ، بازنویسی جهت دریافت بک لینک 40

 

مزیت های ما

  • مهمترین مزیت همکاری با مجموعه فرصت امروز آن است که اگر حجم تولید محتوای سفارش داده شده در ماه حداقل 3 میلیون باشد مطالب تولیدی در بخش "ب" و "ج" به صورت رایگان در سایت روزنامه درج می شود. همچنین مطالب بخش "ب" در خود روزنامه هم منتشر خواهد شد. همچنین اگر حجم مطالب به 5 میلیون در ماه افزایش یابد یک آگهی یک چهارم صفحه نیز در روزنامه به صورت رایگان چاپ می شود و یکی از مطالب تولیدی در بخش دوم نیز در قالب یک مطلب پیشنهادی در اندازه 270*270(مشابه یک بنر) در همه صفحات سایت برای یک ماه منتشر می شود.
  • همکاران ما همگی روزنامه نگاران با تجربه اقتصادی و کسب و کاری و نویسنده های ورزیده هستند که هم اصول بازاریابی را به خوبی می شناسند و هم قلم روان و تاثیر گذاری دارند. علاوه بر این تیم سئو کل مطالب را بازبینی کرده و مطالب را برای موتورهای جستجو بهینه می کند.
  • برای تولید مطلب ابتدا با مخاطبین و استراتژی سازمان شما آشنا می شویم و بعد اقدام به تولید محتوا خواهیم کرد. تولید محتوای ما به صورت کورکورانه و صرفا تولید یک متن که نام آنرا محتوا بگذاریم نیست.
  • درصورت علاقه مندی و تمایل، ما در تمام مراحل بازاریابی محتوایی در کنار شما خواهیم بود و مشاوره های لازم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. و حتی اگر شما بخواهید توزیع محتوای تولیدی را در بستر وب با تصویب و تایید شما به عهده خواهیم گرفت.
  • حتی در صورت انعقاد قرارداد ماهانه، در هر زمان که تمایل داشته باشید و به هر دلیلی می توانید همکاری با فرصت امروز را فسخ کنید و این مورد در همکاری های قراردادی به صورت روشن و بدون قید و شرط در قرارداد درج می شود.

 

 

 

در صورت تمایل برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

     واتساپ: 09052662724       تلفن: 09120927807

آدرس: هفت تیر، خ لطفی، پلاک 49، ساختمان روزنامه فرصت امروز