سه شنبه, 18 شهریور 1393 - 09:35

مجتبی عبداللهی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اقدامات ویژه شهرداری در زمینه حمل‌و‌نقل برای اول مهر ماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها گفت: در روز اول مهر 250 هزار نفر به ظرفیت حمل‌و‌نقل اتوبوسرانی پایتخت اضافه می‌شود. اضافه کردن 173 اتوبوس دوکابین و 16 اتوبوس تک‌کابین به خطوط بی‌آر‌تی برای خدمات‌رسانی به مردم در اول مهر در دستور کار داریم. 16هزار دستگاه تاکسی برای سرویس حمل‌و‌نقل مدارس نیز برای اول مهر پیش‌بینی شده است. در مترو نیز با پیش‌بینی قطارهای بیشتر در روز اول مهر خدمات لازم به مردم ارائه می‌شود.
عبداللهی از رایگان بودن استفاده از مترو در روز اول مهرماه برای تمامی دانش‌آموزان و دانشجویان خبر داد و با اشاره به ترافیک سنگین در این روز اظهار کرد: با هماهنگی با پلیس راهور و تشکیل ستادی در شهرداری به همت معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری در این زمینه نیز اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
وی در ادامه سخنان خود در برنامه تهران 20، با بیان اینکه شهرداری تهران در طول سال دو مرحله کار نظافت شهر را انجام می‌دهد که یکی از آنها برای اول مهر است، گفت: معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با همکاری مناطق 22 گانه اقدامات گوناگونی را در بیش از 85 آیتم در مدت 40 روز در زمینه نظافت شهر انجام می‌دهد که این خدمات از 10شهریور شروع شده و 20 مهر ماه نیز به پایان می‌رسد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید