دوشنبه, 10 شهریور 1399 - 08:40

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی

مدرسه دو کلاسه «گریران علیا» در شهرستان الشتر استان لرستان توسط بانک پاسارگاد ساخته و افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار «فرصت امروز»، بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، احداث 20 مدرسه در مناطق سیل زده کشور را آغاز کرده است که از این تعداد 13 مدرسه در استان لرستان ساخته شده و یا در حال ساخت هستند.

براساس این خبر، مدرسه دو کلاسه «گریران علیا» در زیربنایی به مساحت 150 متر مربع و محوطه ای به مساحت150 متر مربع، در روستای گریران علیا ساخته شده است. این مدرسه اواخر مردادماه سال جاری جهت بهره مندی دانش آموزان این روستا افتتاح شد.

گفتنی است بانک پاسارگاد تاکنون در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود، 26 مدرسه، 16 کتابخانه و یک مرکز بهداشت را در نقاط مختلف آسیب دیده و کمتر توسعه‎یافته کشور ساخته است. تعهد برای ساخت 7 هزار تخت بیمارستانی در کشور که فاز اول آن در قم در حال پیگیری است، ارائه کمک های قابل توجه برای رفع کمبود ماسک و لباس های مخصوص کادر پزشکی و درمانی به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، اعلام آمادگی برای حمایت از تولید واکسن کرونا در کشور، حمایت از نفرات برتر آزمون سراسری تا هر مقطعی که در داخل کشور ادامه تحصیل دهند، حمایت از چاپ کتاب های نفیسی همچون مصحف شریف طباخ، شاهنامه شاه طهماسبی، تاریخ جامع ایران، رنج و رنگ و ...، همچنین حمایت از هنرهای تجسمی کشور از دیگر اقدامات این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید