شنبه, 22 شهریور 1393 - 13:40

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو گفت: با هدف سرمایه‌گذاری کلان و ایجاد اشتغال پایدار بیمه ایران در منطقه آزاد ماکو سرمایه‌گذاری می‌کند.
به گزارش ایسنا، سیدمحمود عبدی در جلسه راهکارهای سرمایه‌گذاری بیمه ایران که در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان منطقه آزاد، آماده همکاری با سرمایه‌گذاران جهت رونق و توسعه منطقه و ایجاد اشتغال پایدار است.
حسین خیرالله‌نیا، مدیرکل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد ماکو نیز در این جلسه اظهار کرد: تمامی بیمه‌ها می‌توانند برای تسهیل در امور، شعبات مرکزی را دایر کنند، به طوری که در این مورد با چند شرکت بیمه توافقاتی نیز صورت گرفته است.
وی افزود: بیمه ایران می‌تواند با راه‌اندازی بیمه‌های تخصصی در بخش‌های مختلف وارد شده و ارائه خدمات کند.
«محمد اسماعیلی»، مدیرکل بیمه ایران استان آذربایجان غربی هم در این جلسه گفت: بیمه ایران، شعبه مرکزی در شهرستان ماکو با اختیارات کافی دایر کرده و آمادگی دارد تا در بحث‌های تخصصی ارائه خدمات کند که در این وادی کیفیت کار بیشتر مدنظر ماست.
وی با بیان اینکه در این زمینه بیمه ایران بیشتر تامین‌کننده سرمایه خواهد بود و از صنایع بزرگ حمایت جدی می‌کند، افزود: در این امر مشکل سرمایه نداشته و اعتقاد داریم کشور باید ساخته شده و مانع خروج سرمایه شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید