یکشنبه, 23 شهریور 1393 - 09:27

گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای احترام به حقوق مشتریان در نظر دارد تعدادی از خودروهای رانا و پژو 206 مدل سال‌های 92 و 93 را فراخوان كند. به گزارش «فرصت امروز» این فراخوان براساس رویكرد جدید گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای نهادینه كردن فرهنگ مشتری‌مداری و ارائه خدمات مطلوب به آنان صورت می‌گیرد.

هاشم یكه‌زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو چندی پیش فراخوان برخی محصولات تولیدی را گامی در راستای افزایش كیفیت خودروها و تامین انتظارات مشتری برشمرده بود.

از این رو گروه صنعتی ایران‌خودرو از برخی مالكان خودروهای رانا، پژو206 و پژو اس‌دی مدل‌های سال‌های 92 و93 درخواست می‌کند، برای بررسی و بازبینی سیستم برقی به نزدیك‌ترین نمایندگی مجاز ایران‌خودرو در سراسر كشور مراجعه كنند.

مالكان خودروهای مزبور می‌توانند به نشانی پایگاه اینترنتی www. ikco. com مراجعه كرده و در صورتی كه شماره شاسی خودرو‌های آنها در فهرست مشمولان فراخوان باشد برای كنترل سیستم برقی به نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو مراجعه كنند.

فراخوان یادشده با هدف جلب اطمینان، تامین ایمنی و راحتی مشتریان و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی گروه صنعتی ایران‌خودرو صورت می‌گیرد. هزینه‌های بازبینی سیستم برقی خودروهای رانا، پژو206 و پژو اس دی بر عهده گروه صنعتی ایران‌خودرو خواهد بود و وجهی از مالكان این محصولات دریافت نخواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید