جمعه, 22 فروردين 1399 - 08:24

در هفته پایانی فروردین ماه سال 99

بانک پاسارگاد ساعت کار واحدهای خود را از تاریخ 23 فروردین سال 1399 تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، کلیه واحدهای این بانک اعم از شعبه ها و واحدهای ستادی (به جز شعبه های کیش و قشم)، از تاریخ 23 فروردین سال 1399 تا اطلاع ثانوی، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 الی 12:30 آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان هستند.

شعبه بانک پاسارگاد در کیش در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 13 و شعبه این بانک در قشم در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 12 خدمات بانکی را به مشتریان ارائه می دهند.

براساس این خبر، با توجه به شیوع بیماری کرونا و جهت حفظ سلامت مشتریان و سرمایه انسانی بانک، شعبه ها و واحدهای ستادی تا اطلاع ثانوی با حضور دو سوم از سرمایه انسانی فعالیت خواهند کرد.

به هم میهنان گرامی توصیه می شود برای جلوگیری از شیوع این بیماری و حفظ سلامت جامعه، با بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک اعم از بانکداری مجازی، همراه بانک پاسارگاد، سامانه پرداخت اینترنتی سایت بانک، کیپاد، تلفن بانک و سامانه #720* از مراجعه غیرضروری به شعبه های بانک ها خودداری کنند.

گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و همچنین سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سؤالات هم وطنان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید