شنبه, 13 ارديبهشت 1399 - 08:25

با ارائه «بسته حمایتی» صورت گرفت

بانک پاسارگاد با بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی، اقدامات ارزشمندی را در راستای افزایش تولید و اشتغال زایی انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک با هدف کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور، از سال 1397 بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی را که شامل «اعطای تسهیلات ارزان‎قیمت»، «گشایش اعتبار اسنادی داخلی»، «صدور انواع ضمانت نامه بانکی» و «ارائه خدمات مشاوره ای» است، ارائه می دهد.

عملکرد چشمگیر بانک  پاسارگاد

بسته حمایتی بانک پاسارگاد در سال 1398 با استقبال بسیار خوب مشتریان مواجه شد. به طوری که نسبت به سال پیش از آن، شاهد رشد 187درصدی در بخش گشایش اعتبار اسنادی، رشد 149درصدی در بخش صدور ضمانت نامه و رشد 318درصدی در بخش اعطای تسهیلات ارزان قیمت بودیم.

ایجاد فضای قابل اعتماد و بدون ریسک بین خریدار و فروشنده، تسهیل مبادلات اقتصادی و تجاری، افزایش دامنه خدمات بانکی، کمک به رشد اقتصاد کشور و ارائه بهترین راهکارها با کمترین قیمت تمام شده به بنگاه ها، از ویژگی های بسته حمایتی بانک پاسارگاد است.

گفتنی است مشتریان می توانند با مراجعه به «سامانه ثبت درخواست خدمات بانکی» در سایت بانک پاسارگاد به نشانی https://www.bpi.ir/campaign ، ضمن ثبت مشخصات خود، خدمت موردنظر در بسته حمایتی و شعبه دلخواه را جهت دریافت آن خدمت انتخاب کنند. به این ترتیب کارشناسان مربوطه ضمن تماس با ایشان و انجام مشاوره های بانکی، نسبت به ارائه خدمات موردنظر اقدام می کنند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به صورت شبانه روزی آماده ارائه اطلاعات بیشتر به هم میهنان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید