دوشنبه, 13 آبان 1398 - 09:15

شاید شما هم مثل ما چندی پیش، در اتوبان ها و خیابان های شهر بزرگ تهران بیلبوردهایی را دیده اید که با طراحی زیبا و چشم نواز، شما را به استفاده از خدمات جدید الکترونیک بانک پاسارگاد به نام کیپاد، دعوت کرد.

کیپاد، کیف پول همراه پاسارگاد خدمتی نو از بانک پاسارگاد است که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت های خرد روزمره، عرضه شده است.

کیپاد خدمات بانکداری دیجیتال

بیلبورد کیپاد و شعار پرداخت الکترونیکی قبض برق بر روی آن مقارن بود با حذف قبض برق کاغذی از سوی وزارت نیرو. بانک پاسارگاد با هوشمندی از این فرصت برای معرفی خدمات نوین خود استفاده کرده و به این سؤال مردم که چگونه با حذف قبض برق کاغذی پرداخت های خود را انجام دهند، پاسخ داده است.

در زمانی که همه جا صحبت از حذف قبض برق کاغذی است کیف پول الکترونیکی کیپاد این مساله را به آسان ترین شیوه حل کرده تا شهروندان بتوانند با آرامش در خانه های خود بنشینند و قبض برق خود را پرداخت کنند.

نسخه فعلی اپلیکیشن کیپاد با قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های هوشمند، خدمات متنوعی را ارائه داده است. شما با نصب اپلیکیشن کیپاد در تلفن همراه خود می توانید آسوده و با امنیت بالا پرداخت های خرد روزانه را انجام دهید و قبوض خود را در بستری امن به راحتی پرداخت کنید. برخی از خدمات کیپاد عبارتند از: پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی، پرداخت بدهی طرح ترافیک، مشاهده و پرداخت قبض برق، پرداخت سایر قبوض خدماتی، خرید شارژ و بسته اینترنتی از تمامی اپراتورها، خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی آیو همراه با تخفیف، انتقال پول به دیگر کاربران و ... .

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد کیپاد، انتقال پول در بستری امن (تا سقف 30 میلیون ریال به صورت روزانه) و بدون داشتن شماره کارت مقصد و کارمزد است. کافی است شماره موبایل فرد موردنظر را که مجهز به اپلیکیشن کیپاد است وارد نمایید تا اعتبار در کسری از ثانیه به کیف پول وی واریز شود. کیپاد برای آن دسته از عزیزانی که قصد انتقال اعتبار به حساب بانکی خود را دارند نیز تمهیداتی ویژه در نظر گرفته است، بدین ترتیب که با تعریف شماره شبا در قسمت پروفایل، امکان انتقال اعتبار بدون کارمزد به حساب فرد فراهم شده است.

از دیگر ویژگی های کیپاد که مختص شهروندان عزیز شهرهای مشهد و قزوین است، شارژ کارت شهروندی است که برای بهره مندی از این ویژگی می بایست گوشی تلفن همراه دارای سیستم عامل اندروید و مجهز به تکنولوژی NFC باشد. شهروندان این دو شهر بدون نیاز به مراجعه به باجه های شارژ کارت شهروندی، تنها با انتخاب این گزینه در اپلیکیشن و تعیین مبلغ موردنظر و در نهایت نزدیک نمودن کارت شهروندی خود به تلفن همراه، می توانند کارت شهروندی خود را شارژ نمایند.

مطلب مرتبط: 12 نکته درباره «کیف پول کیپاد»

اگر همچنان این سؤال برای شما پس از دیدن بیلبوردهای کیپاد در سطح شهر مطرح است که چگونه می توان از این کیف پول همراه پاسارگاد استفاده کرد به چند نکته اشاره می کنیم:

• برای دانلود کیپاد کافی است به وب سایت کیپاد (kipod.ir) و یا بانک پاسارگاد (bpi.ir/kipod) مراجعه نموده و نسخه موردنظر خود (اندروید و یا آی او اس) را دریافت نمایید. سپس در قسمت افزایش موجودی، کیف پول خود را یکبار شارژ نموده و از خدمات کیپاد بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات کارت بانکی استفاده نمایید.

• سقف مجاز تراکنش (شارژ) کیف پول همراه پاسارگاد (کیپاد)، در صورت تطابق کد ملی واردشده در پروفایل با مالک سیم کارت، 30 میلیون ریال به صورت روزانه و سقف موجودی کیف پول تا مبلغ 100 میلیون ریال خواهد بود، اما در صورتی که کدملی در برنامه ثبت نشود، سقف تراکنش روزانه مبلغ 2 میلیون ریال و سقف موجودی کیف پول مبلغ 10 میلیون ریال است، بنابراین برای استفاده بهتر از خدمات کیپاد، کافی است در قسمت پروفایل اطلاعات خود را کامل کنید.

این همه خدمات نوین در یک اپلیکیشن معتبر که با آخرین فناوری های نوین بانکداری توسط شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد طراحی شده می تواند نیازهای زیادی از شهروندان را پاسخ دهد و ضمن صرفه جویی در زمان و نظم ذهنی در پرداخت روزانه، می تواند نمایشگر خوبی برای میزان هزینه های روزانه هر فرد نیز باشد.

کیپاد فصلی نو در استفاده از خدمات بانکداری دیجیتال است و استفاده از آن در پرداخت های خرد روزانه می تواند آرامش بیشتری برای شما فراهم کند.

کارشناس کسب و کار*

پرداخت الکترونیک عوارض آزادراهی، پرداخت بدهی طرح ترافیک، مشاهده و پرداخت قبض برق، پرداخت سایر قبوض خدماتی، خرید شارژ و بسته اینترنتی از تمامی اپراتورها، خرید اشتراک تلویزیون اینترنتی آیو همراه با تخفیف، انتقال پول به دیگر کاربران و ... از جمله خدمات ارائه شده در کیپاد است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید