جمعه, 01 شهریور 1398 - 07:23

با استقبال فعالان اقتصادی

بانک پاسارگاد با ارائه بسته حمایتی ویژه به فعالان اقتصادی کشور، توانست 117درصد از اهداف پنج ماهه اول سال 1398 را محقق کند. میزان صدور ضمانت نامه در این بانک نسبت به عملکرد مشابه در سال گذشته، 242درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک با هدف کمک به رونق تولید و اشتغال زایی، رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی شامل اعطای تسهیلات ارزان‎قیمت، گشایش اعتبار اسنادی داخلی و صدور انواع ضمانت نامه بانکی را ارائه کرده که با استقبال صاحبان مشاغل، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان مواجه شده است.

ضمانت نامه بانک پاسارگاد

یکی از مهم ترین خدمات این بسته حمایتی ویژه، صدور انواع ضمانت نامه های بانکی است که موجب تسهیل مبادلات اقتصادی و تجاری در جامعه می شود. بانک پاسارگاد با وجود تدوین اهداف جسورانه و افزایش 71درصدی در اهداف سالانه خود در صدور ضمانت نامه، موفق شده است که با برنامه ریزی، تلاش و عملکرد مسئولانه در پنج ماهه اول سال 1398، 117درصد از این اهداف را محقق کند. با استقبال فعالان اقتصادی و افزایش 28درصدی در تعداد مشتریان دریافت کننده ضمانت نامه و از طرف دیگر افزایش 58درصدی در تعداد ضمانت نامه های صادره، عملکرد بانک در مقایسه با مدت مشابه خود در سال قبل، با 242درصد رشد همراه شده است.

این بانک با رشدی فراتر از اهداف در ارائه این‎گونه خدمات کارمزدمحور، موفق شده است سهم اول بازار را در مانده ضمانت نامه ها، در بین بانک های خصوصی کشور کسب کند. حوزه های تولیدی مانند تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی، نفت و گاز و پتروشیمی، فلزات اساسی، صنایع معدنی و شرکت های پیمانکاری توانسته اند با دریافت این خدمات در حوزه فعالیت خود گام های مثبتی را در مسیر توسعه و رونق اقتصادی کشور بردارند.

گفتنی است انواع ضمانت نامه های شرکت در مناقصه/مزایده، حسن انجام کار یا تعهدات، پیش پرداخت و کسور وجه الضمان، گمرکی، مالیاتی و سایر برای مشتریان در شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور صادر می شود. شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور و مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره تماس ۸۲۸۹۰، آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید