جمعه, ۸ مرداد(۵) ۱۴۰۰ / Fri, 30 Jul(7) 2021 /
           
فرصت امروز

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود در حوزه ساخت مدرسه و توسعه فضاهای آموزشی کشور، سه باب مدرسه در استان لرستان، دو باب مدرسه در استان خوزستان افتتاح و عملیات احداث مدرسه 12 کلاسه در دزفول را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در روزهای 4 و 5 خرداد با حضور دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد و شماری از مسئولان استانی و محلی 5 باب مدرسه در استان های لرستان و خوزستان افتتاح و همزمان با روز دزفول عملیات احداث مدرسه 12 کلاسه در منطقه مهرشهر شهرستان دزفول آغاز شد.

کلنگ زنی و افتتاح 6 مدرسه در استان های خوزستان و لرستان

راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط عمومی بانک پاسارگاد ضمن اشاره به فعالیت های گسترده بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی به خصوص در حوزه های فرهنگی و آموزشی، مسئولیت اجتماعی را به عنوان فرهنگی نهادینه و بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های بانک پاسارگاد دانست و در این خصوص تصریح کرد: بانک پاسارگاد همواره اقدامات و فعالیت های متنوع و گسترده ای را در بخش های مختلف علمی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و نیز اعطای کمک های انسان دوستانه و خیرخواهانه با هدف مشارکت سازنده در توسعه اجتماعی به انجام می رساند. از جمله این اقدامات می توان به ساخت مدرسه و کتابخانه در مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله و مناطق کمتر برخوردار استان های مختلف کشور اشاره داشت.

وی در ادامه افزود: بانک پاسارگاد تاکنون 25 مدرسه در استان های کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان، لرستان و گلستان ساخته است و ساخت 11 مدرسه دیگر در استان لرستان را در دستور کار خود دارد. در حوزه ساخت کتابخانه نیز، 17 کتابخانه در استان های اردبیل، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و فارس توسط بانک احداث شده که تنها بخشی از اقدامات بانک در حوزه فرهنگی می باشد.

گفتنی است مدارس افتتاح شده در استان لرستان شامل 3 مدرسه در روستاهای شیراوند، دمرود علیا و همت آباد می باشند. با افتتاح این مدارس 14 کلاس درس و بیش از 1200 مترمربع به مجموعه فضای آموزشی استان لرستان افزوده شد. همچنین با افتتاح 2 مدرسه در روستای ذبید دبات و شهر الوان در استان خوزستان، 12 کلاس درس و بیش از 2000 مترمربع به فضای آموزشی استان نیز افزوده شد. آغاز عملیات احداث مدرسه 12 کلاسه در مهرشهر دزفول نیز موجب شد تا فرزندان عزیزمان در این منطقه در آینده ای نزدیک از وجود مدرسه ای در مقطع متوسطه برخوردار شوند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/qoGGn6V3
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه