یکشنبه, ۲ آبان(۸) ۱۴۰۰ / Sun, 24 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز
انجمن مدیریت ایران اعلام کرد:

چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی در آستانه برگزاری

2 هفته پیش ( 1400/7/14 )
 

چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی (KM4D) با رویکرد سرآمدی سرمایه انسانی فناور در تاریخ 20 مهر 1400 در محل دانشگاه خاتم برگزار خواهد شد.

این کنفرانس با اهداف ارائه مطالعات و پژوهش های نوین در حوزه مدیریت دانشی، تبادل نظر پیرامون فناوری های نوین و آثار آن در مدیریت دانشی سازمان ها و ارائه تجارب برتر ملی و بین المللی در حوزه به کارگیری مبانی علمی مدیریت دانشی توسط انجمن مدیریت ایران و با همکاری دانشگاه خاتم برگزار خواهد شد.

چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی در شش  محور اصلی برگزار می شود. این محورها عبارتند از: دانش و مدیریت نوآوری؛ انتقال داده ها و اطلاعات، اشتراک گذاری، مدل سازی و مجازی سازی دانش؛ مدیریت دانشی و اینترنت اشیا؛ مدیریت دانشی و داده های بزرگ؛ مدیریت دانشی مبتنی بر سرآمدی سرمایه انسانی؛ مدیریت دانشی و بلاکچین و مدیریت دانشی و هوش مصنوعی.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام به تارنمای کنفرانس به آدرس http://www.iranmanagement.org  مراجعه فرمایند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/gMqZw0ic
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه