پنجشنبه, ۱۷ آذر(۹) ۱۴۰۱ / Thu, 8 Dec(12) 2022 /
           
فرصت امروز

17 محصول فناورانه تولید شد تا صنعت پردازش ابری در کشور توسعه یابد. محصولاتی که به کاربران کمک می کنند تا در هر مکان و زمانی به اطلاعات ذخیره شده دسترسی داشته باشند و شرکت ارائه کننده خدمات میزبانی وب این بستر را برای آنها فراهم می کند. بنابراین هر آنچه که یک کاربر برای برقراری ارتباط با دیگران نیاز دارد از این طریق بستر ارائه شده است.

توسعه صنعت پردازش ابری کشور با تولید 17 محصول فناورانه

این محصولات با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تولید شده اند و در اختیار کاربران قرار دارند. تولیداتی ایران ساخت که به همت شرکت های دانش بنیان توسعه یافته اند و به کمک آنها نیاز بازار داخلی تامین شده است.

محصولاتی نظیر «سرویس پردازش ابری»، «ابر سورین (سرویس زیرساخت ابری)»، «نت بند»، «ارائه اینترنت پرسرعت  ADSL»، «بکتوری (زیرساخت ابری)»، «شبکه توزیع محتوا CDN»، «سامانه مدیریت ابرریانه مبتنی بر کلاستر سورین»، «اتاق ابری ویدئوکیک»، «ابرینو (فضای ذخیره سازی و پشتیبان گیری ابری)»، «راهکار جامع مالی توانا برپایه رایانش ابری»، «سامانه ابری آسمون»، «میزبانی ابری» و غیره.

این فناوری متولد شد تا کاربران با چالش کمتری برای ذخیره سازی اطلاعات در بستر شبکه مواجه شوند و با پرداخت هزینه مشخص و با توجه به نیازمندی هایشان بتوانند از زیرساخت اشتراکی فراهم شده استفاده کنند. در فناوری ابری امکان استفاده از برنامه های ذخیره شده برای دفعات متوالی وجود خواهد داشت.

برچسب ها : اخبار شرکت ها
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/R89YJR2S
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه