جمعه, ۱ بهمن(۱۱) ۱۴۰۰ / Fri, 21 Jan(1) 2022 /
           
فرصت امروز

صندوق امانات، مکانی امن و مطمئن در بانک جهت حفظ و نگهداری از اسناد، اموال و اشیاء گران بها و مجهز به سیستم های مدرن ایمنی و حفاظتی است که مشتریان می توانند با اجاره این صندوق ها هرگونه اسناد و مدارک و اشیاء با ارزش خود را با خاطری آسوده در این مکان نگهداری نمایند.

به منظور رفاه حال سپرده گذاران بانک پاسارگاد و تأمین امنیت و آسودگی خاطر ایشان، صندوق امانات بانک پاسارگاد آماده ارائه خدمات به مشتریان حقیقی و حقوقی ارجمند می باشد. بر این اساس، مشتریان حائز شرایط، می توانند اشیاء گران بها، اسناد و... را در این صندوق ها که در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در اختیارشان قرار می گیرد، به امانت بگذارند.

با خیال راحت، امانات خود را به بانک پاسارگاد بسپارید

اگر شما در یکی از شهرهای تهران،کرج، تبریز، اردبیل، مشهد، شیراز، رشت، ساری، کرمان، اهواز، دزفول، قشم و شهرکرد ساکن باشید، به راحتی می توانید امانات خود را به شعبه های منتخب بانک پاسارگاد بسپارید.

شرایط لازم برای اشخاص حقیقی:

  • متقاضی استفاده از صندوق امانات باید دارای حداقل 18 سال سن باشد.
  • برای متقاضی دریافت صندوق امانات در استان‍های تهران و البرز، برخورداری از حداقل معدل موجودی 6 ماهه به میزان 50 میلیون ریال در حساب جاری یا 100 میلیون ریال در حساب کوتاه مدت و برای سایر استان ها 25 میلیون ریال در حساب جاری یا 50 میلیون ریال در حساب کوتاه مدت درنظر گرفته شده است.
  • همچنین در استان های تهران و البرز هنگام ارائه درخواست اجاره صندوق امانات، بایستی سپرده سرمایه گذاری بلندمدت با حداقل مبلغ 500 میلیون ریال داشته باشید که این میزان برای سایر استان ها 250 میلیون ریال است.
  • درصورتی که شما در شعبه  فاقد صندوق امانات حساب داشته باشید، می توانید با دریافت معرفی نامه از شعبه خود، از خدمات نزدیک ترین شعبه مجهز به صندوق امانات بهره مندشوید.

نحوه استفاده:

صندوق مورد اجاره، توسط مشتری یا وکیل قانونی وی، در طول ساعات اداری قابل بهره برداری است.

شرایط و هزینه واگذاری صندوق:

  • مدت زمان قرارداد اجاره صندوق امانات حداقل یک سال و قابل تمدید است.
  • اجاره بها سالانه: هر سانتی متر مکعب حجم 120 ریال (حداقل 600.000 ریال) است.
  • ودیعه اجاره بها: 8 برابر مبلغ اجاره بها و حداقل مبلغ 4.800.000 ریال است.

گفتنی است شرایط اعلام شده مربوط به شعبه های دارای ظرفیت خالی می باشد و علاقه مندان به بهره مندی از این خدمت می توانند برای آگاهی از شرایط واگذاری صندوق به اشخاص حقوقی و سایر اطلاعات مورد نیاز به شعبه‍های بانک پاسارگاد مراجعه کنند و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل فرمایند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ftbwZymT
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه