دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۱ / Mon, 16 May(5) 2022 /
           
فرصت امروز

به گزارش ایسنا، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد گفت: تسهیل کسب وکار یکی از اولویت های اصلی ما در وضعیت کنونی است.

ذبیح الله سلمانی در مراسم معارفه مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان که به صورت ویدئو کنفرانسی حضور داشت با اشاره به آیاتی از قرآن کریم بیان کرد: امیدواریم به عهدی که می بندیم عمل کنیم، مسئولیتی که در دنیا به گردن ما است بسیار سنگین است و این مسئولیت ها اگر در راستای کمک به خلق خدا و برداشتن باری از دوش دیگران باشد نعمت است.

تسهیل کسب وکار اولویت اصلی ما است

وی افزود: مدیریت یعنی اندکی زندکی را برای دیگران آسان کردن بنابراین اگر مدیری زندگی را برای مردم و کارکنانش آسان کند مدیر است؛ انتظار داریم مدیران امور اقتصاد و دارایی همین رویه را در سراسر کشور پیش بگیرند.

سلمانی تأکید کرد: تسهیل کسب و کار یکی از اولویت های اصلی ما در وضعیت کنونی است.

وی ضمن تشکر از خدمات شهسواری، سرپرست پیشین امور اقتصاد و دارایی استان کرمان اضافه کرد: از آقای سلطانی نژاد انتظار داریم با توجه به مسئولیت های خطیری که از سوی نظام برای وی رقم خورده هماهنگی های لازم را در حوزه اقتصادی و مالی کشور با نمایندگان مجلس و نیروهای استان و سایر دستگاه های اجرایی استان داشته باشند.

وی همچنین از سفر استانی به کرمان در اولین فرصت خبر داد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ccfr4tf7
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه