دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت(۲) ۱۴۰۱ / Mon, 16 May(5) 2022 /
           
فرصت امروز

نمایشگاه بین المللی ایران ژئو، 30 دی ماه تا 3 بهمن ماه سال 1400 برگزار می شود تا دستاوردها و توانمندی های داخلی در حوزه ژئوماتیک به نمایش گذاشته شود.

در این رویداد بین المللی از 7 دستاورد دانش بنیانی رونمایی می شود. «سامانه مدیریت و یکپارچه سازی داده های مکانی شرکت دانش بنیان سافا»، «پکیج نرم افزاری وب جی آی اس بهسام(سامانه اطلاعات مکانی بهین) شرکت دانش بنیان بهین رایانش آزاد» و «سامانه سحاب محصول شرکت دانش بنیان مکان پرداز رایمند»،«٢ محصول تصویر برداری هم زمان دو بعدی و سه بعدی و انیمیشن در بستر موتور gis یا سیستم اطلاعات جغرافیایی ) و فیلم برداری و ساخت انیمیشن درباره عوارض کره زمین شرکت شرکت شکوه آفرینان»، «2 دستگاه گیرنده مولتی فرکانس و رفرنس استیشن شرکت دانش بنیان هیرا نگار پارس» تولیداتی هستند که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و برای نخستین بار در این نمایشگاه رونمایی می شوند.

7 محصول دانش بنیان در حوزه فناوری های مکان محور رونمایی می شود؛ رونق بازار داخلی و بین المللی

نمایشگاه بین المللی ایران ژئو 1400، به شرکت ها فرصت «معرفی توانمندی ها و محصولات در سطح گسترده و بین المللی»، «برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنها»، «شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه های آنها»، «فرصت جذب سرمایه گذار و توسعه فعالیت شرکت ها»، «انجام مذاکرات تجاری و انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی» و «شرکت در نشست های تجاری بین المللی با هیات های خارجی مدعو» را می دهد.

به همین دلیل ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این رویداد مشارکت کرده است تا ضمن معرفی دستاوردهای دانش بنیانی به صنعت، فضایی برای توسعه بازار داخلی و جهانی این محصولات ایران ساختی را نیز فراهم کند. بنابراین از حضور 8 شرکت دانش بنیان در این رویداد فناورانه حمایت کرده است. مجموعه هایی که با تولید محصولاتی با فناوری پیشرفته در کشور، زمینه توسعه حوزه ژئوماتیک را در کشور فراهم کرده اند.

برچسب ها : اخبار امروز
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/dC57lETs
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه