پنجشنبه, ۴ مرداد(۵) ۱۴۰۳ / Thu, 25 Jul(7) 2024 /
           
فرصت امروز

خرید هدیه تبلیغاتی جدید + قیمت هدایای تبلیغاتی

یکی از بهترین روش های تبلیغات، دادن هدیه تبلیغاتی است که همواره محصولات برند را به افراد، یادآوری می کند؛ بنابراین بهتر است که از هدایای ارزشمند و کاربردی استفاده کنیم. اما درصورتی که بودجه شرکت یا برند محدود است، نیازی نیست که هدیه انتخابی گران قیمت باشد و می توانید انواعی از محصولات پرکاربرد و ارزان را به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

چه محصولاتی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت؟

همان گونه که اشاره کردیم، هر برند برای رونق بیشتر کسب وکار خود، باید برای تبلیغات مؤثر هزینه کند. دادن هدیه تبلیغاتی، نام و محصولات برند شما را تا مدت ها در ذهن مخاطب نگه می دارد. این هدایا بسته به بودجه شرکت، ممکن است کوچک و ارزان یا یک محصول گران قیمت باشند. البته نوع هدیه یا قیمت آن اهمیتی ندارد. نکته مهم، کاربردی بودن محصول است. در ادامه با تعدادی محصول مقرون به صرفه و کاربردی برای تبلیغات آشنا می شویم.

خرید خودکار تبلیغاتی + قیمت لیوان تبلیغاتی

 هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت که تمامی برندها و شرکت ها می توانند با حداقل هزینه برای تبلیغات استفاده کنند، خرید خودکار تبلیغاتی است. البته خودکارها نیز بازه قیمت دارند و انواع لوکس آن ممکن است به بودجه بیشتری احتیاج داشته باشد. اما در حقیقت نکته حائز اهمیت، کاربردی بودن این محصول است؛ چرا که حتی باوجود پیشرفت تکنولوژی، بازهم در بسیاری از موارد، افراد برای نوشتن به قلم و خودکار احتیاج دارند.

خرید هدایای تبلیغاتی جدید گیفتو

خرید لیوان تبلیغاتی + قیمت لیوان تبلیغاتی

علاوه بر خودکار تبلیغاتی، خرید لیوان تبلیغاتی نیز بسیار رایج و پرکاربرد هستند. لیوان نسبت به خودکار، هم عمر طولانی تری دارد و هم بیشتر مورداستفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در خانه، محل کار، سفر و هر مکان دیگری از این کالا استفاده می شود؛ بنابراین با چاپ نام برند و جمله تبلیغاتی خود بر روی لیوان ها، مخاطبان همیشه هنگام استفاده آن را می بینند و به این ترتیب تبلیغات شما مؤثرتر واقع خواهد شد.

اهمیت خرید هدیه تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها

از آنجائیکه هدیه تبلیغاتی از محصولات و کالاهایی تهیه می شود که پرمخاطب است و مورد نیاز طیف وسیعی از مردم می باشد لذا از دو جنبه می تواند در حوزه تبلیغات اهمیت داشته باشد یکی اینکه هدیه بخشی از نیاز مردم را تامین می کند و دوم اینکه چون از آن استفاده می شود، تبلیغات اعمال شده بر رویش در معرض دید عموم قرار می گیرد و این سبب توسعه برندینگ کسب و کارها خواهد شد. اصولا طی یکی از مطالعاتی که در خصوص استفاده مفید از هدیه تبلیغاتی صورت گرفته، گفته می شود که استفاده متوسطی که از یک هدیه تبلیغاتی کاربردی می شود بین 8 تا 14 ماه است لذا محصولات و کالاهایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می شوند اگر کیفیت پایینی داشته باشند و نتوانند طی این مدت زمانی قابل استفاده باشند، تبدیل به نوعی ضد تبلیغ خواهند شد.

خرید هدایای تبلیغاتی جدید گیفتو

خرید هدیه تبلیغاتی چرمی

محصولات چرمی از ممتازترین محصولاتی هستند که از نظر ظرافت و زیبایی، نامی برای خود دست و پا کرده اند و با کیفیت خود توانسته اند مورد پسند همگان قرار گیرند. بخصوص در حوزه تبلیغات و استفاده از آنها در محصولاتی که به عنوان هدیه تبلیغاتی شناخته می شوند، بسیار رایج است.

چرم ماده ای است که هم به صورت طبیعی به دست می آید و هم مصنوعی تولید می شود که البته چرم طبیعی کیفیت بسیار بهتری از چرم مصنوعی دارد. امروز از این ماده در ساخت بسیاری از محصولات استفاده می شود و بسیار پر طرفدار است. از اینرو خرید هدایای تبلیغاتی چرم همواره بخشی از سیاست های تبلیغاتی شرکت ها و کسب و کارهای مختلف بوده است. هدایای تبلیغاتی چرم علاوه بر کیفیت و عمر طولانی، ظاهر شیک و جذابی دارند که می توانند جاذب باشند و تبلیغات صورت گرفته بر روی آنها بهتر دیده شود.

همچنین هدایای تبلیغاتی چرم بسیار متنوع هستند. قابلیت های چرم این امکان را فراهم می سازد تا از آن برای ساخت بسیاری از محصولات استفاده کرد. به علاوه از چرم می توان در ترکیب با مواد دیگر هم در ساخت یک هدیه تبلیغاتی استفاده کرد.

 از اینرو در خرید هدایای تبلیغاتی چرم از حق انتخاب های گسترده ای برخوردار هستید. چراکه هدایای چرمی می توانند از چرم طبیعی، چرم مصنوعی یا در ترکیب با مواد و متریال های دیگر تولید شده باشند. و طبیعتا آن دست از هدایای تبلیغاتی که از چرم طبیعی یا در ترکیب با مواد و متریال های با کیفیت تهیه شده اند، کیفیت بالاتری دارند که به نسبت قیمت بالاتری هم خواهند داشت. اما اگر خرید هدایای تبلیغاتی چرم از مراکز اصلی و بدون واسطه عرضه هدایای تبلیغاتی چرم صورت پذیرد، تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

خرید هدایای تبلیغاتی جدید گیفتو

خرید فلش تبلیغاتی + قیمت فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی که ممکن است در هر زمان و مکانی مورد نیاز باشند، امروزه به دلیل سهولت استفاده به یکی از محبوب ترین هدیه تبلیغاتی تبدیل شده است. همچنین مدل های فلش تبلیغاتی جدا از مزایای بسیاری که در زندگی تجاری دارند، با طراحی های بی نظیر خود جلب توجه می کنند. شاید اینطور بتوان گفت که فعالیت تبلیغات در حوزه فلش تبلیغاتی، توام با خلاقیتی است که حد و مرز نمی شناسد. یعنی می توان فلش تبلیغاتی را با طرح و شکل های مختلف به صورت سفارشی ایجاد نمود.

 مثلا برای یک شرکت تولید کننده لوازم التحریر می توان طراحی فلش تبلیغاتی را به صورت خودکار در نظر گرفت و از این دست موارد که به نوبه خود قابل توجه است. اصولا فلش تبلیغاتی علاوه بر طراحی، دارای انواع مختلفی به لحاظ ویژگی های فنی است که قیمت انواع فلش تبلیغاتی نیز بر همین اساس تعیین می گردد.

خرید تی شرت تبلیغاتی + قیمت تیشرت تبلیغاتی

 اصولا لباس تبلیغاتی که اینجا منظور ما تیشرت تبلیغاتی است البسه محبوبی به شمار می آید که این روزها بیشتر از گذشته مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محبوب به مخاطبان اهداء می شود. همچنین چون تی شرت تبلیغاتی بخشی از پوشش ظاهری می شود، لزوم توجه به فاکتورهای زیبایی شناسی و طرح و جنس آن که دارای صرفه اقتصادی و تبلیغاتی هم باشد اهمیت یافته و به سفارش هوشمندانه آن تاکید می ورزد.

قیمت هدایای تبلیغاتی و خرید هدیه تبلیغاتی

شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو به عنوان مرکز فروش و تامین و تولید انواع هدایای تبلیغاتی در ایران به عنوان یک مرکز تخصصی در فروش هدایای تبلیغاتی ، چندین سال می باشد که مشغول به فعالیت است. یکی از مزایای شرکت گیفتو نسبت به سایرین ارائه قیمت هدایای تبلیغاتی در وب سایت خود به صورت شفاف می باشد. تنوع قیمت هدایای تبلیغاتی و تنوع مدل باعث شده است که انتخاب را برای شما مشتریان گرامی راحت کند.

چاپ هدیه تبلیغاتی چگونه است؟

مهمترین وجه تمایز یک هدیه معمولی در مقایسه با یک هدیه تبلیغاتی در چاپ روی آن است. در واقع بر روی یک هدیه تبلیغاتی انواع تبلیغات اعم از طرح و لوگو یا پیام تبلیغاتی کسب و کارها چاپ می شود که هدف از آن توسعه برندیگ و رونق کسب و کارها بر مدار مهرورزی و محبت است ولی در یک هدیه معمولی که توسط افراد به یکدیگر اهداء می شود، خبری از چاپ تبلیغات نیست. با این حساب وقتی مهمترین مشخصه و تفاوت هدیه تبلیغاتی با سایر هدایا در چاپ روی آن باشد لذا حتما می بایست به نوع و روش چاپ و کیفیت آن بر روی هدایای تبلیغاتی نیز دقت و توجه بیشتر مبذول داشت تا بتوان در تولید هدایای تبلیغاتی با کارکرد موثر موفق بود. 

نکته دیگر اینکه امروز دایره تولید هدایای تبلیغاتی به جهت تنوع محصولات و کالاها گسترش زیادی پیدا کرده و دیگر نمی توان برای همه آنها یک روش چاپ انتخاب کرد. لذا هر یک از هدایای تبلیغاتی بر اساس شکل و اندازه و جنس ساختشان یا حتی سختی و نرمی مواد و متریال آن از روش های چاپ متفاوتی برخوردار هستند.

خرید هدایای تبلیغاتی و هدیه تبلیغاتی سال نو و عید نوروز

شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو با مجموعه ای بیش از 3000 هدیه تبلیغاتی شامل هدایای تبلیغاتی جدید و هدیه تبلیغاتی خاص ، هدیه تبلیغاتی خاص، هدیه تبلیغاتی ارزان، هدیه تبلیغاتی عید نوروز، هدیه تبلیغاتی خلاقانه، هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت، پک هدیه تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی لوکس، هدایای تبلیغاتی مفید، هدایای تبلیغاتی خلاقانه، هدایای تبلیغاتی خارجی و .... می باشد که همگی قابلیت چاپ دارند. چاپ هدایای تبلیغاتی یکی از خدمات اصلی شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو می باشد.

چاپ هدیه تبلیغاتی + قیمت چاپ هدیه تبلیغاتی

چاپ هدیه تبلیغاتی شیوه های گوناگونی دارد.چاپ ساک تبلیغاتی، چاپ فلاسک تبلیغاتی، چاپ خودکار تبلیغاتی، چاپ لیوان تبلیغاتی، چاپ فلش تبلیغاتی، چاپ پاوربانک تبلیغاتی، چاپ آفتابگیر تبلیغاتی، چاپ کیف تبلیغاتی، چاپ تیشرت تبلیغاتی، چاپ کلاه تبلیغاتی، چاپ یادداشت تبلیغاتی، چاپ کلاسور تبلیغاتی، چاپ هدایای تبلیغاتی به صورت رنگی یا لیزری انجام می شود. چاپ تامپو یا سیلک و چاپ لیزری از جمله مدل های چاپ هدایای تبلیغاتی می باشد که در شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو انجام می شود.

www.gifto.biz / 02163429 - 66593659 - 66593660 - 66593661 - 66563007 - 66903053 - 66902246

شماره واتساپ و تلگرام = 09021012930

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/KDBDUUf0
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
آزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورقیمت ورق گالوانیزهخرید از چیندوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکدوره رایگان Network+MEXCتبلیغات در گوگلآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلخرید لایک اینستاگرامواردات و صادرات تجارتگرامخرید آیفون 15 پرو مکستجارتخانه آراد برندینگخرید قسطیاپن ورک پرمیت کاناداتعمیر گیربکس اتوماتیک در مازندرانورمی کمپوستچاپ فوری کاتالوگ حرفه ای و ارزانقیمت تیرآهن امروزمیز تلویزیونتعمیر گیربکس اتوماتیکتخت خواب دو نفرهخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدندانپزشکی سعادت آبادتور استانبولنرم‌افزار حسابداری رایگانتور استانبولتور اماراتکولر گازی جنرال گلدکولر گازی ایوولیچک صیادیخرید نهال گردوکمک به خیریهماشین ظرفشویی بوشخدمات خم و برش و لیزر فلزاتتعمیرگاه فیکس تکنیکصندلی پلاستیکیرمان عاشقانهگیفت کارت استیم اوکراینسریال ازازیلتور سنگاپورلوازم یدکی تویوتاقرص لاغری پلاتیندانلود رایگان از شاتراستوکخرید اقساطی آیفون 13 با تخفیف ویژه
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه