پنجشنبه, ۲۷ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 18 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

مرکز راهبردی فناوری های همگرا دوره اعتبارسنجی استارت آپ های حوزه همگرا به منظور سنجش و توانمندسازی کسب و کارهای فناورانه برگزار می کند.

به گزارش فرصت امروز به نقل از خبرگزاری صدا وسیما؛ این نخستین دوره اعتبارسنجی استارت آپ های منتخب برنامه ششم فراخوان نوپاهای همگرا است که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و بنیاد ملی نخبگان و همچنین با مشارکت پژوهشکده فناوری های همگرای دانشگاه تهران برگزار می شود.

 رویداد استارت آپ های حوزه همگرا / سنجش و توانمندسازی کسب و کارهای فناورانه

این رویداد از 9 مرداد ماه تا 11 آبان سال جاری به صورت حضوری و با شرکت ده استارت آپ برگزیده برنامه ششم برگزار خواهد شد و در آن مباحثی از جمله آشنایی با اصول راه اندازی کسب وکارهای فناورانه، آشنایی با مفهوم تیم، تیم سازی و فرهنگ کار تیمی، آشنایی با ارزش پیشنهادی، مشتری و تحلیل آن، آشنایی با بوم مدل کسب و کار و نحوره طراحی آن، آشنایی با فرآیند تامین مالی و مدیریت مالی، آشنایی با مهارت های نرم کارآفرینی، مهارت های ارتباطی، مدیریت زمان، برندسازی شخصی و روش های ارائه موثر مطرح خواهد شد.

پیش بینی می شود که برای برنامه ششم، سه دوره اعتبارسنجی برگزار شود که هر سه دوره در پژوهشکده فناوری های همگرای دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/ySW4sKpk
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه