یکشنبه, ۲۱ خرداد(۳) ۱۴۰۲ / Sun, 11 Jun(6) 2023 /
           
فرصت امروز

بانکداری ویدئویی پاسارگاد

محصول "بانکداری ویدئویی" پاسارگاد، در هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی به عنوان محصول و نوآوری برتر ایرانی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در "هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی" که در تاریخ 14 اسفندماه 1401 به همت دفتر توسعه فناوری ها و نوآوری های صنعتی شریف (تکنوشریف) در محل دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، محصول "بانکداری ویدئویی" پاسارگاد که هم راستا با تحولات نوین جهانی و ارائه خدمات غیرحضوری بانکی طراحی شده است به عنوان نوآوری برتر ایرانی معرفی و موردتقدیر قرار گرفت.

بانک پاسارگاد به عنوان بانکی پیشرو در ارائه خدمات نوین بانکی، محصول بانکداری ویدئویی را که یکی از راهکارهای بانکداری دیجیتال است و در دسته بندی محصولات حوزه بانکداری تعاملی قرار می گیرد، با هدف کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعبه های بانک، افزایش رضایت مندی و ارتباط مؤثرتر با ایشان ارائه کرده است. 

در واقع محصول " بانکداری ویدئویی " با هدف ارائه نسل جدید خدمات بانکی، فارغ از موقعیت فیزیکی مشتری و یا بانک، تولید شده است. این محصول با ایجاد یک بستر کامل برای ارتباط تصویری و صوتی بین بانکدار و مشتری، امکان ارائه انواع خدمات بانکی و مالی را فراهم می سازد. با کمک بانکداری ویدئویی، مشتری می تواند در هر نقطه جغرافیایی بدون حضور در شعبه، پس از ثبت درخواست، با بانکدار ارتباط تصویری برقرار نموده و پس از احراز هویت، خدمات بانکی قابل ارائه را دریافت کند. 

این محصول نوآورانه با توجه به ویژگی های جذاب و خاص خود ضمن جلب نظر هیأت داوران در فرآیند ارزیابی هفتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی موفق به کسب لوح زرین و تقدیرنامه نوآوری محصول برتر ایرانی شد.

گفتنی است جشنواره نوآوری برتر ایرانی قصد دارد تا در هفتمین دوره برگزاری خود با شناسایی، انتخاب، ممیزی و احراز برترین نوآوری های شرکت های ایرانی در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرایند و نوآوری در کسب وکار، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران حوزه صنعت و کسب وکار را فراهم آورده و از طریق شناخت نقاط قوت و قابل بهبود، به نهادینه کردن و بلوغ فرایندهای نوآوری در شرکت های ایرانی کمک کند. بی شک توسعه و اشاعه فرهنگ تقدیر از نوآوران برتر می تواند ضمن توسعه اقدامات ارزشمند در این حوزه، زمینه ارائه محصولات و خدمات بهتر به هموطنان عزیزمان را فراهم آورده و در مرحله بعد، موجب توسعه اقتصاد دانش بنیان، تقویت زیست بوم نوآوری کشور و راه گشای توسعه صادرات و کسب درآمدهای ارزی از بازارهای بین المللی نیز باشد. جایگاه و اثرگذاری ویژه نوآوری های منتخب، تمرکز بر نوآوری های مشتری محور و تمرکز بر محتوای بومی نوآوری ها جزو رویکردهای اساسی جشنواره است.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/y2QzlTCw
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
خرید یوسیخرید هولدر موبایلخرید سی پی کالاف دیوتی موبایللباس فرم کارنرم افزار اتوماسیون اداریمتخصص قلب و عروقمجوز آموزشگاه فنی و حرفه ایخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدرب ریلی کشوییتمکن مالی فرانسهابزار هیلتیقفسه فروشگاهیپرینتر لیبل زنخرید از چینتحصیل در آمریکا
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه