دوشنبه, ۲۷ فروردین(۱) ۱۴۰۳ / Mon, 15 Apr(4) 2024 /
           
فرصت امروز

تهیه سرویس های میزبانی وب مثل خرید هاست اروپا (Buy Europe hosting) یا خرید هاست ایران (Buy Iran hosting) نه تنها یکی از مهم ترین نیازهای فعالیت موفق یک کسب و کار در دنیای مجازیست، بلکه استفاده از یک شرکت ارائه دهنده متخصص مثل شتابان هاست، یک فرصت کارآفرینی در ایران به همراه آینده ای درخشان است. در این مقاله فرصتی است که امروز شما با وب سایت shetabanhost.com و مزایای هاستینگ برای افرادی که به دنبال فرصت کارآفرینی و یا گسترش کسب و کارشان هستند آشنا شوید.

حضور و رقابت کسب و کارها امروزه از همیشه بیشتر حس میشود و این یعنی سایر کسب و کارها که برخی از آنها رقبای کاری شما هستند نیز به اهمیت استفاده از وب سایت و دنیای دیجیتال پی برده اند. امروزه باید بدانیم که افراد، دیگر برای شناخت کار و حرفه شما به دنبال کارت ویزیتتان نیست، بلکه قبل از هرچیزی آدرس وب سایت مجموعه شما را می پرسند.

سرویس هاستینگ جایی است که شما وب سایت که ویترین اصلی کسب و کارتان است را در آن قرار می دهید و بعد از آن، این بستگی به هاست شما دارد که سایتتان در چه حد عملکرد حرفه ای و مناسبی داشته باشد.

گر برایتان سوال شد که هاست چطور روی سایت اثر میگذارد، باید بدانید:

  • سرعت پردازش درخواستهای کاربران بستگی به منابع هاست دارد،
  • میزان محتوای سایت به فضای ذخیره سازی هاست بستگی دارد،
  • سئو سایت شما مستقیما از سرعت و کیفیت سایت تاثیر میگیرد،
  • حتی اینکه چه تعداد کاربر بتوانند از سایت بازدید کنند به پهنای باند سایت بستگی دارد.

امیدواریم تا حد کمی به تاثیرات سرویسهای میزبانی وب بر روی یک وب سایت پی برده باشید؛ در ادامه اطلاعات کاملی درباره اینکه هاست دقیقا چیست و چطور آن را خریداری کنید در اختیارتان قرار میگیرد.

فرصت ویژه خرید هاست برای کسب و کار آفرینی

آشنایی سریع با Hosting

با خرید هاست اروپا (Buy Europe hosting) یا خرید هاست ایران (Buy Iran hosting)، شرکت های ارائه دهنده هاستینگ به شما یک محیط و فضای ذخیره سازی ارائه میکنند. این فضا بخش جداشده ای از یک کامپیوتر قدرتمند به نام سرور است که باید همیشه روشن و به اینترنت متصل باشد تا به کاربران مشابه شما خدمات رسانی کند.

این محیط مجازی نامش هاست است، جایی که شما باید در آن اطلاعات اصلی سایت خود را بارگذاری کنید تا در اینترنت قرار بگیرد. این فایلهای اصلی همان فایل های تشکیل دهنده سایت شامل عکس ها، آیکن ها، فایل های برنامه نویسی شده و... هستند که قبل تر در اختیار شما قرار گرفته اند.

Buy Iran hosting – هاستینگ ایران چیست؟

همانطور که می توانید حدس بزنید، سرور مهم ترین بخشی است که اتصال شما و سایتتان به اینترنت را برقرار میکند و همچنین در محافظت از وب سایت و اطلاعات شما نیز نقش مهمی دارد. به دلیل اهمیت این سرویس ها باید آنها را در مکانی به نام دیتاسنتر (Datacenter) قرار دهند تا مشکلی برای آن به وجود نیاید.

این دیتاسنترها در تمام کشورهای دنیا قرار دارند؛ در واقع استفاده از آنها آنقدر ضروری است که بسیاری از افراد به آن به چشم یک فرصت کارآفرینی در اروپا و ایران نگاه میکنند. طبیعتا سرورهایی که در دیتاسنتر یک کشور قرار دارد به اینترنت همان کشور متصل است؛ بنابراین منظور از خرید هاست ایران و اروپا، همان سرویس های هاستینگ است که به لوکیشن سرور آنها اشاره دارد.

شتابان هاست هم در ایران و هم در اروپا دیتاسنترهای فعال و قدرتمند دارد و شما عزیزان میتوانید با مراجعه به Shetabanhost.com از این خدمات بهره مند شوید.

امنیت و پایداری با خرید هاست اروپا (Buy Europe host)

امنیت و پایداری یک سرویس میزبانی یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید در هنگام خرید به دنبال آن باشید. هدف اصلی شما به عنوان راه اندازی یک بستر اینترنتی برای کسب و کار و کسب یک فرصت کارآفرینی در ایران، جمع آوری مشتریان و اطلاعات آنهاست. این اطلاعات بسیار با ارزش هستند و از دست دادن آنها میتواند صدمات جبران ناپذیری به شما و کارتان وارد کند.

یک هاست پایدار به شما اطمینان میدهد که وب سایتتان همیشه در دسترس است و هیچگاه به دلیل مشکل هاست و سرور از دسترس خارج نمیشود. همچنین وظیفه یک میزبان ایمن این است که به خوبی از اطلاعات مهم شما محافظت کند.

این دو فاکتور در سرویس های shetabanhost.com بسیار مهم و جدی هستند و برای حفظ آن از آخرین سخت افزارها و نرم افزارها استفاده میشود. هاستینگ این مجموعه به انواع روش های ایمن سازی شامل فایروال های حرفه ای، محافظ DDOS و نظارت دائم کارشناسان مجهز است تا نگرانی کاربران شتابان هاست را از کیفیت و امنیت میزبانی راحت کند.

خرید هاست اروپا ایران و اروپا برای کارآفرینی

مدیریت ساده و حرفه ای با میزبانی ایران (Buy Iran hosting)

یکی از دلایلی که برخی افراد فرصت کارآفرینی با راه اندازی یک سایت را از دست میدهند عدم داشتن دانش فنی است. این درحالی است که امروزه با استفاده از CMSهایی مثل وردپرس و استفاده از هاست سی پنل، راه اندازی وب سایت و مدیریت آن از همیشه آسان تر شده است.

مطمئنا با وردپرس آشنایی دارید، یک پلتفرم همه چیز تمام برای مدیریت سایت های فروشگاهی کوچک تا سازمان های بزرگ دولتی، که امکانات آن کامل و در عین حال کار با آن آسان است و همه میتوانند با آموزش های ساده کار با آن را یاد بگیرند.

از طرف دیگر سرویسهای هاست شتابان هاست به پنل های مدیریتی cPanel مجهز هستند. سی پنل یک محیط گرافیکی و ساده به ظاهر سیستم میدهد تا شما بتوانید به راحتی از امکانات آن استفاده کنید.

ارتقای هاست با shetabanhost، همگام با کسب و کارتان

اولین گام برای تهیه یک سرویس میزبانی کارآمد این است که نیازهای سایت و انتظاراتی که از آن داریم را بشناسیم. برای اینکار استفاده از یک مشاوره تلفنی رایگان در شتابان هاست بهترین گزینه است تا ابتدا شرایط سایت خود را به متخصصین ما بگویید تا بهترین سرویس با منابع کافی را به شما معرفی کنند.

کافی نبودن منابع و مناسب نبودن سرویس میتواند دیر یا زود باعث هزینه های دوچندان شود، بنابراین بسیار مهم است که در هنگام خرید هاست ایران از مراکزی مثل shetabanhost.com بهترین هاست را انتخاب کنید.

اما به عنوان یک کارآفرین مواقع بسیاری پیش می آید که میزان ترافیک و بازدید وب سایت شما بیش از حد معمول افزایش می یابد، که ممکن است به دلایل مختلفی مثل سئو موفق و رشد سایت یا کمپین های بازاریابی و تبلیغات باشد.

در چنین مواقعی شرکت ها به شما این امکان را میدهند تا به راحتی بصورت دائمی یا موقت هاست خود را ارتقا بدهید.

انتقال ساده سایت به هاست جدید با shetabanhost

بسیاری از افرادی که با سایت خود موفق به کسب فرصت کارآفرینی در اروپا و ایران شده اند باور دارند تا زمانی که یک وب سایت نداشته باشید نمیتوانید پتانسیل های بالای آن برای رسیدن به موفقیت را درک کنید.

وب سایت شما اگر به خوبی مدیریت و سئو شود، پس از مدتی آنقدر مهم خواهد شد که حتی چند دقیقه از دسترس خارج شدن آن میتواند به معنای از دست دادن چندین مشتری شود. این مسئله همچنین یکی از دلایلی است که برخی از افراد، سرویس هاستینگ خود را عوض نمیکنند.

بسیاری از صاحبان کسب و کار به دلیل مشکلات و سختی هایی که ممکن است انتقال سایت از یک شرکت هاستینگ به شرکت دیگر داشته باشد، علی رغم اینکه از سرویس خود رضایت ندارند به استفاده از آن ادامه می دهند.

اگر شما هم یک وب سایت دارید و مایلید آن را به هاست جدید خود در شتابان هاست منتقل کنید، تیم پشتیبانی ما بصورت رایگان این کار را برای شما انجام میدهد تا در کمترین زمان و کوتاه ترین downtime وب سایت خود را به یک هاست سریعتر و البته خلوت تر منتقل کنید، چرا که در شتابان هاست نهایتا 100 هاست روی هر سرور قرار می گیرد!

Buy Europe hosting – خرید هاست بعلاوه دامنه یکساله رایگان

یکی دیگر از خدمات و ویژگی های شتابان هاست برای افرادی که به دنبال شکار یک فرصت کارآفرینی عالی هستند، ارائه نام دامنه رایگان به مدت یک سال برای سایت هایی است که با مراجعه به سایت شتابان هاست سرویس میزبانی خود را تهیه میکنند.

نام دامنه در واقع همان آدرس اصلی است که کاربران آن را در مرورگر خود وارد میکنند تا به سایت شما دسترسی داشته باشند؛ پس توجه داشته باشید که برای سایت خود یک دامنه خوش آوا، کوتاه و جذاب انتخاب کنید. یک دامنه خوب میتواند در جذب بازدیدکنندگان بیشتر بسیار موثر باشد.

فرصت ویژه خرید هاست از شتابان هاست

shetabanhost.com - تهیه سریعترین هاست ایران و اروپا

رشد روزانه تکنولوژی و اینترنت مسئله ای است که نمیتوان آن را منکر شد. دیر یا زود تمامی کسب و کار و بیزینس ها متوجه خواهند شد فرصت کارآفرینی در فضای مجازی چقدر بیشتر از بازارهای سنتی است و بالاخره باید یک وب سایت برای حضور مجازی موثر خود راه اندازی کنند.

در این مقاله از شتابان هاست، تخصصی ترین مرکز خرید هاست اروپا (Buy Europe hosting) و هاست ایران (Buy Iran hosting)، معرفی جامعی درباره اینکه اهمیت میزبانی و تفاوت ایرانی و اروپایی بودن آن به شما عزیزان ارائه کردیم. جهت مشاهده محصولات شتابان هاست میتوانید به وب سایت این مجموعه به آدرس Shetabanhost.com مراجعه نمایید.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/cHDEV7QL
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
الهه مرادی :
1 سال پیش
اهمیت خرید هاست و سرور اختصاصی در پیشرفت کسب و کار بر هیچ کس پوشیده نیست
علیخانی :
1 سال پیش
کد تخفیف شتابان هاست را هم بزارید
مجید :
1 سال پیش
ممنون از فرصت امروز بابت این مطلب فوق العاده
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
مشاوره کسب و کاردستگاه برش لیزرابزارآزمایشگاه تجهیزات اعلام حریق آریاکخرید فالوورخرید سی پی کالاف دیوتی موبایلتقویم رومیزیقیمت ورق گالوانیزهخرید قسطیتعمیر کاتالیزورخرید گوشی آیفون 13نهال گردومریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین و برگزارکننده نمایشگاه تهرانتخت خواب دو نفرهلایک اینستاگرام ارزانخرید از چینتور استانبولخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختآژانس تبلیغاتیچک صیادیتور اماراتدوره مذاکره استاد احمد محمدیخرید فالوور فیکخرید نهال گردوماشین ظرفشویی بوشدوره رایگان Network+سریال جنگل آسفالتکفش مردانهتلویزیون شهریMEXCتبلیغات در گوگللپ تاپ قسطیآی نودانلود رمانآموزش آرایشگریقصه صوتیریل جرثقیلگیفت کارت استیم اوکرایناسکرو کانوایرخرید لایک اینستاگرامپنجره دوجدارهخدمات سئولوازم یدکی تویوتاکولر گازی جنرال شکارنرم‌افزار حسابداریاجاره خودرو در دبیست مدیریتی
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه