جمعه, 03 خرداد 1398 - 07:00

پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد، پایان اَمرداد سال جاری تعیین شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، ارسال فیلم ها و ایده ها، درخصوص محورهای سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد همچنان ادامه دارد و با توجه به اعلام دبیرخانه جشنواره، مهلت ارسال آثار تا پایان اَمرداد خواهد بود. تاکنون تعداد قابل توجهی اثر و ایده که حاکی از دغدغه علاقه مندان در مورد موضوعات جشنواره است، ارسال شده است.این آثار همانند دوره های قبل، توسط هیأت داوران خبره، بررسی شده و جوایز ویژه ای در انتظار برگزیدگان خواهد بود.

جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد

براساس این خبر، جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد، در محورهای مسئولیت های اجتماعی در زمینه های تکریم خانواده، حفظ منابع طبیعی و محیط زیست، اهدای عضو و همدلی و همبستگی ملی در مواجهه با بلایای طبیعی و همچنین حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد. در این جشنواره یک بخش جنبی با محوریت ایده هایی که در هر بخش امکان ساخت نیافته اند نیز وجود دارد.

از علاقه مندان دعوت می شود جهت ثبت نام و ارسال آثار به سایت جشنواره به آدرس http://www.pasargadfilmfest.ir مراجعه کنند. کد رهگیری هر اثر که همان کدملی شرکت کننده است باید روی اثر ارسالی قید شود. همچنین دبیرخانه فیلم 180ثانیه ای بانک پاسارگاد به شماره 31-82893030 آماده پاسخگویی به سؤالات علاقه مندان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید