دوشنبه, ۲۹ شهریور(۶) ۱۴۰۰ / Mon, 20 Sep(9) 2021 /
           
فرصت امروز

میزان ترابردهای تکمیل شده در فرآیند ترابردپذیری شماره های تلفن همراه (MNP) در بهمن ماه بیش از ۶۳درصد بوده است.

به گزارش «فرصت امروز»، حسین فلاح جوشقانی با اعلام این خبر گفت: از زمان اجرای طرح ترابردپذیری شماره های تلفن همراه (MNP)، ۱۶۴ هزار و ۶۷۸ درخواست ترابرد از سوی مشترکین در سامانه مدیریت ترابردپذیری ثبت شده که از این تعداد ۸۰ هزار و ۱۴۵ ترابرد با موفقیت تکمیل شده است.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری افزود: در شهریورماه سال جاری میزان درخواست های ترابرد تکمیل شده ۳۳ درصد بود که در پایان بهمن ماه به 6۳درصد رسیده است. همچنین میزان درخواست های ترابرد رد شده در شهریورماه ۲۴درصد بوده که در پایان بهمن ماه به 6.4درصد رسیده است.

وی درباره وضعیت ترابردهای انجام شده در بهمن ماه گفت: میزان درخواست های رد شده از سوی اپراتورها در بهمن ماه نسبت به ماه قبل از آن کاهش یافته و از 7.5درصد به 6.6درصد رسیده است. میزان درخواست های ترابرد تکمیل شده نیز از ۵۹درصد در پایان دی ماه به 65.7درصد در پایان بهمن ماه رسیده که یکی از نشانه های بهبود عملکرد ترابردپذیری است.

فلاح جوشقانی افزود: ۳۰درصد از درخواست های ترابرد ثبت شده از سوی متقاضیان لغو شده و ۱۶درصد از درخواست ها نیز به دلیل موارد دوازده گانه در قواعد تجاری مانند عدم احراز هویت، عدم پرداخت صورت حساب و عدم رعایت ترابرد نظیر به نظیر (اعتباری به اعتباری یا دائمی به دائمی) رد شده اند.

حدود ۲۳درصد از درخواست های ترابرد نیز به علت پاسخ ندادن مشترک به پیامک تایید ارسالی از سوی مرکز مدیریت Time out شده اند که البته به دلیل آشنایی نسبی مشترکین با مراحل ترابردپذیری این آمار نسبت به ماه های گذشته کاهش یافته است.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/3UQK0LrI
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه