دوشنبه, ۸ خرداد(۳) ۱۴۰۲ / Mon, 29 May(5) 2023 /
           
فرصت امروز

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جست وجو دارد و همگی آنها به یک معنا هستند و می توان آن را به صورت زیر تعریف کرد:

سئو را می توان مجموعه ای از روش ها برای تغییر استراتژیک وب سایت ها دانست. این فرآیند به بیان مهم ترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جست وجو می پردازد. 

سئو فرآیند ساده ای نیست که به راحتی پیاده سازی شود، زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه ای و صبر است. موتور های جست وجو با تغییر مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود غیرقابل پیش بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسان سئو به روز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. به عنوان مثال، الگوریتم رتبه  بندی گوگل دارای بیش از 200 معیار جهت رتبه بندی یک سایت است. از این رو مهندسان سئو باید مهم ترین این معیار ها را جهت پیاده سازی موفق سئو بدانند. 

هدف سئو کمک به وب سایت ها در به دست آوردن محل بالا در نتایج جست وجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس و جوی جست وجوی وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جست وجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جست وجو شده را پیدا می کند و موتور جست وجو قابل اعتماد می شود، چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می دهد.

در ادامه می توانید فایل اینفوگرافیک مربوطه را به طور رایگان دانلود نمایید.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/Ksr2FGH1
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
وبگردی
خرید یوسیخرید هولدر موبایلخرید سی پی کالاف دیوتی موبایللباس فرم کارنرم افزار اتوماسیون اداریمتخصص قلب و عروقمجوز آموزشگاه فنی و حرفه ایخدمات پرداخت ارزی نوین پرداختدرب ریلی کشوییتمکن مالی فرانسهابزار هیلتیقفسه فروشگاهی
تبلیغات
  • واتساپ : 09031706847
  • ایمیل : ghadimi@gmail.com

كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1393/2014
بازگشت به بالای صفحه