پنجشنبه, ۲۰ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 11 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

آخرن شماره مجله تایم (7 اوت 2017) منتشر شد و طرح روی جلد خود را به یك گرافیك انتزاعی اختصاص داده درباره افسردگی و درمان افسردگی. گزارش مربوط به این جلد، رسیدن به روش های جدید درمان افسردگی است.

نویسنده گزارش به مشكلات زیادی كه افسردگی در جوامع به وجود می آورد اشاره می كند و می گوید كه تعداد زیادی از افراد گرفتار افسردگی هستند و اگر روش های جدید درمانی ابداع شود و به نتیجه برسد، بسیاری از مشكلات جهانی ممكن است تغییر كند و حتی تصویر جهان عوض شود.

در این شماره گزارش مفصلی هم منتشر شده است درباره امریكایی هایی كه خارج از این كشور دستگیر شده اند و در زندان هستند یا ناپدیدند. كار جالبی كه تایم كرده این است كه عكس های زیادی از وسایلی منتشر كرده كه متعلق به این افرادند.

شماره قبل تر مجله تایم، طرح جلدی داشت با یك تصویرسازی از چهره ولادیمیر پوتین. عنوان تیتر این است: «برنامه سری: متوقف كردن برنامه انتخاباتی پوتین».در انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریكا، پوتین و روس ها نفوذ زیادی كرده بودند و طرح جلد و تیتر این شماره از مجله تایم به این موضوع اختصاص داده شده بود كه نیروهای نظامی آمریكا و نیروهای امنیتی این كشور قصد داشتند مانع نفوذ روسیه و اثرگذاری این كشور بر انتخابات شوند.

در همین شماره یك گزارش جالب درباره مرگ و زندگی مال های خرید منتشر شده بود. مال ها كه زمانی بسیار مورد استقبال مردم بودند اكنون دیگر رونق سابق را ندارند و حتی گاهی در سراسر  آمریكا مال هایی دیده می شوند كه مثل شهرهای مرده خالی از سكنه و پر از سكوت اند. این گزارش نوشته بود كه به موازات مال هایی كه بسته می شوند، مغازه های زیادی نیز در آمریكا هستند كه تعطیل می شوند و دیگر مشتری ندارند.

برچسب ها : فرصت آزاد
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/da7S6HvP
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه