جمعه, ۳۰ مهر(۷) ۱۴۰۰ / Fri, 22 Oct(10) 2021 /
           
فرصت امروز

برای کسب موفقیت در کسب و کار کوچک خود، چه باید کرد؟

در اینجا هشت مهارت را که در کارآفرینان موفق مشترک است به نقل از مدیراینفو بیان می کنیم:

1- انعطاف پذیری:

توانایی تحمل اتفاقات خوب و بد در هر کسب و کاری مهم است، زیرا هرگز همه چیز دقیقا به صورتی که در طرح کسب و کارمان توصیف کردیم پیش نمی رود. انعطاف پذیری کارآفرین را قادر می سازد تا زمانی که چشم انداز بی نظیری در دست دارد به کارش ادامه دهد.

2- تمرکز:

پس از تنظیم یک چشم انداز بلندمدت، تمرکز بر امور کلیدی برای نزدیک شدن به هدف نهایی بسیار مهم است. هنگام تلاش برای ایجاد یک کسب و کار، مهارت های بسیار مهیجی وجود دارد که البته کسب این مهارت ها آسان هم نیست.

3- سرمایه گذاری برای بلندمدت:

اغلب کارآفرینان بردبار و صبور نیستند. موفقیت شبانه روزی و مداوم ممکن است 7 تا 10 سال طول بکشد، بنابراین گاهی لازم است متوقف شوند و برنامه ریزی کنند.

4- افراد را پیدا و مدیریت کنید:

کارآفرین تنها زمانی می تواند یک شرکت مقیاس پذیر ایجاد کند که بیاموزد چگونه از توانمندی های کارکنان، فروشندگان و سایر منابع بهره برداری کند. کارآفرینان باید بیاموزند برای دیدار با افراد مناسب چگونه شبکه سازی کنند. کارآفرینان در تلاشند تا بازخورد صادقانه و به موقعی از همه این منابع دریافت کنند.

5- فروش:

هر کارآفرین یک مسئول فروش است. کارآفرینان ایده ها، محصولات یا خدمات شان را برای مشتریان، سرمایه گذاران یا کارمندان ، در معرض فروش می گذارند. کارآفرینان می دانند مردم چه زمانی را به خرید اختصاص می دهند و دقیقا در همین زمان اقدام می کنند و در عین حال می دانند که چگونه بین وظیفه فروش و دیگر وظایف شان، تعادل ایجاد کنند.

6- یادگیری:

کارآفرینان موفق می دانند که همه چیز را نمی دانند و بازار همواره در حال تغییر است. آنها خود را نسبت به روند صنعت، تکنولوژی و سیستم های جدید به روز می کنند.

7- برنامه ریزی:

اجازه دهید زمانی را در جهت مرور گذشته و برنامه ریزی برای آینده داشته باشید. همیشه کار زیاد و صرفا متمرکز منجر به فرسودگی جسمی و احساسی می شود.

8- اعتماد به نفس:

در نهایت، کارآفرینان باید به اندازه کافی باتجربه باشند تا بتوانند مستقل بوده و اعتماد به نفس داشته باشند.

کارشناس ارشد کارآفرینی

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/A1J5lzRP
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه