چهارشنبه, ۶ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Wed, 28 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

گرمسار - فرماندار گرمسار ضمن بیان اینکه باید همگام با تکنولوژی به سمت ایجاد کسب و کار های نوپا حرکت کنیم، گفت: نگاه به توسعه در کشور با ایده مهندسان ایرانی محقق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش طاهری صبح دوشنبه در همایش روز مهندس به میزبانی سالن همایش های دانشگاه آزاد گرمسار ضمن بیان اینکه نگاه به توسعه در کشور با ایده پر فکر مهندسان ایرانی محقق می شود، ابراز داشت: دانشجویان این شهرستان بعد از فارغ التحصیلی سفیران این شهر برای انتقال آخرین دستاوردها در حوزه های مختلف هستند بنابراین انتظار می رود بتوانند با احصاء ظرفیت ها در راستای توسعه اقتصادی کشور موثر باشند.


وی خواستار توجه به علوم حوزه دانش بنیان، استارت آپ ها و ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه برای ایجاد اشتغال شد و افزود: با تفکر پشت میز نشینی نمی توان به رشد و شکوفایی در کشور دست یافت بنابراین حضور دانشجویان در کارگاه های کسب و کار های نوین ضمن پرداختن به ایده های نوین در اشتغال آفرینی نیز موثر است.

فرماندار گرمسار بابیان اینکه حوزه آی سی تی هدف گذاری مهم در گرمسار برای ایجاد اشتغال است، ابراز داشت: خوشبختانه طرح های خوبی در دست اقدام قرار دارد که دانشجویان می توانند با بهره گیری از قدرت فکر و اندیشه خود نسبت به ایجاد فرصت های شغلی پایدار در منطقه اقدام کنند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/vWT4mKQY
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه