پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

رویداد کارآفرینی هم نت سالمندی با محوریت کارآفرینی در زمینه های استارت آپ های آموزشی، هوشمندسازی، طراحی ابزار و تجهیزات پزشکی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، رویداد کارآفرینی هم نت سالمندی (همکاری، مشکل گشایی، نوآوری و توانمندسازی) با تمرکز روی مسائل و فرصت های سالمندان به منظور بستر سازی برای کارآفرینی دانش بنیان در زمینه های مختلف (از استارت آپ های آموزشی تا هوشمندسازی، طراحی ابزار و تجهیزات پزشکی) برای تسهیل زندگی و ارتقای سلامت سالمندان برگزار شد.

در این رویداد 70 ایده مختلف ارائه شد که در روند غربالگری ایده ها، 25 تیم کسب و کار پیرامون ایده های برگزیده شکل گرفت. این تیم ها طی سه روز حضور در رویداد، نسبت به پرورش ایده و بررسی جوانب اجرایی آن در تبدیل به یک کسب و کار تلاش کرده و با کمک تسهیلگران و مشاوران حاضر در هم نت، مدل خود را تکمیل کردند.

در طی برگزاری این رویداد، کارگاه های تفکر طراحی، اعتبارسنجی ایده ها، انواع نوآوری، انواع مدل های کسب و کار، کارگاه MVP و ارائه تأثیرگذار نیز برگزار شد.

همچنین در روز آخر برگزاری هم نت سالمندی، بعد از داوری ایده ها توسط گروه داوران از نظر شاخص های فنی و کسب و کار، تیم های برگزیده معرفی شدند.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/VHcryaXT
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه