پنجشنبه, ۷ مهر(۷) ۱۴۰۱ / Thu, 29 Sep(9) 2022 /
           
فرصت امروز

دومین همایش جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران با هدف بررسی و شناخت دستاوردهای بنگاه های اقتصادی در حوزه مسئولیت اجتماعی و با همکاری وزارت راه و شهرسازی، اتحادیه اروپا و سایر سازمان ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، دومین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی ایران در دوم مردادماه امسال در مرکز همایش های صدا و سیما و با هدف بررسی و شناخت دستاوردهای بنگاه های اقتصادی در حوزه مسئولیت اجتماعی و با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، مارتین نئوریتر نماینده شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا و پارکس نماینده یونیسف در ایران برگزار شد.

در این رویداد از رحیمی انارکی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک مسکن به عنوان حامی این رخداد تقدیر و نشان اهتمام عمل به مسئولیت اجتماعی به وی اهدا شد که علیرضا آذری، معاون اداره کل روابط عمومی به عنوان نماینده بانک نشان یادشده را دریافت کرد.

بانک مسکن به منظور آشنایی و به اشتراک گذاری ایده و تجربیات خود با بنگاه های اقتصادی موفق کشور، ایجاد همگرایی و گسترش ارتباطات مجموعه ها با یکدیگر در حوزه پیاده سازی و اجرای مضامین مسئولیت اجتماعی شرکتی، قرار گرفتن در فضای یادگیری و ارتقای علمی با حضور مدیران موفق و اساتید برجسته ملی و بین المللی و تعامل با سایر سازمان های پیشرو در حوزه مسئولیت اجتماعی شرکتی در این همایش حضور یافت.

از اقدامات بانک مسکن در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی می توان به توسعه آموزش در مناطق محروم کشور از طریق ساخت و بهسازی مدارس- حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی با کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد و کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان- حمایت از انجمن نابینایان ایران در عرصه های مختلف- تامین نیازهای کودکان بدون سرپرست- دستگیری از افراد بی بضاعت با اهدای بسته های مواد غذایی در ایام ماه مبارک رمضان- اقدام درخصوص اصلاح الگوی مصرف آب، طرح پاکیزه سازی و حفظ محیط زیست از طریق راه اندازی سیستم پرداخت الکترونیک عوارض جاده ای(ETC)، توسعه مدیریت سبز در بانک- حمایت از جوانان، ازدواج و تشکیل خانواده با تخصیص وام ازدواج- توسعه بهداشت و سلامت با راه اندازی کمپین اهدای خون- توانمندسازی کارکنان از طریق استخدام کارکنان جدید، ارائه مزایا به بازنشستگان، بیمه عمر، برگزاری دوره های آموزشی، ایجاد برنامه های فرهنگی در جهت ایجاد نشاط کارکنان و . . . را نام برد.

برچسب ها :
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/jxIPlrkn
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه