جمعه, 26 بهمن 1397 - 13:08

شبکه مش ارائه شده استارتاپ Eero به آنلاین شدن دستگاه های مبتنی بر الکسا در دورترین نقاط خانه و توسعه خانه هوشمند کمک می کند.

به گزارش زومیت، آمازون سرمایه گذاری بزرگی روی توسعه خانه های هوشمند کرده و هنوز هم دنبال خریدن شرکت هایی با فناوری جدید است تا کسب و کار خود را گسترش دهد. آمازون قصد دارد این بار روی استارتاپی هزینه کند که با ارائه روترهای مش وای فای معروف شده است. محصولات استارتاپ Eero سیستم وای فایی را فراهم می کند که تمام ابزارهای هوشمند خانه حتی در دورترین نقاط خانه می توانند به آن متصل شوند. دیو لیمپ، معاون ارشد محصولات و خدمات آمازون می گوید:

آمازون استارتاپ Eero

ما تحت تأثیر تیم Eero و سرعت آنها در اختراع سیستم وای فایی قرار گرفتیم که تمام محصولات به آن متصل می شوند و کار می کنند.

رقم این قرارداد و زمان بسته شدن آن هنوز مشخص نیست، اما می توان حدس زد فناوری آن چگونه به توسعه محصولات آمازون کمک خواهد کرد. در حال حاضر، محصولات زیادی مبتنی بر الکسا به بازار وارد شده اند که برای داشتن عملکرد صحیح باید اتصال امنی به اینترنت داشته باشند. زنگ های در و حسگرها و Fire TV از دیگر محصولاتی هستند که می توانند از مزایای فناوری Eero بهره مند شوند.

آمازون با مالکیت Eero به فروشگاهی تبدیل می شود که مشتریان می توانند گجت های خانه هوشمند و روترهای موردنیاز برای آنلاین کردن آنها را یک جا بخرند. البته، این موضوع شاید برای طرفداران حریم خصوصی چندان خوشایند نباشد، اما خانه ها را هوشمندتر و زندگی را آسان تر می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی