یکشنبه, 19 مرداد 1399 - 09:00

تصور این امر که فردی در آستانه 90 سالگی همچنان اقدامات اقتصادی فوق العاده ای را انجام دهد، بسیار سخت است. درواقع بسیاری از افراد پس از رسیدن به 60 سالگی، از کار خود کنار می روند. با این حال این مسئله ابدا برای شخصیتی نظیر وارن بافت صادق نخواهد بود.

اپل وارن بافت را ثروتمندتر کرد

وی سال گذشته بخش اعظمی از سهام اپل را خریداری کرد که امروز می توان اهمیت بالای این اقدام را مشاهده نمود. درواقع پس از انتشار گزارش مالی سه ماه اخیر اپل، مشخص شده است که ارزش سهام این شرکت به بالاترین حد در تاریخ رسیده و اکنون ارزش سهام این شرکت بالاتر از هر برند دیگری قرار دارد. این موضوع باعث شده است تا سرمایه وارن بافت نیز به بیش از سه برابر برسد. درواقع 35 میلیاردی که تاکنون برای خرید سهام اپل صرف شده است، هم اکنون به ارزشی بیش از 100 میلیارد دلار رسیده است.

مطلب مرتبط: وارن بافت آموزش چند ساعته تیم کوک را سپری کرد

در این رابطه وارن بافت درست چند ماه قبل اعلام کرده بود که اپل بهترین کسب و کاری است که وی تاکنون مشاهده کرده و این نشان می دهد که در آینده نیز شاهد تداوم رشد این برند فوق العاده محبوب، خواهیم بود. حال باید دید که آیا این آمار منجر به خرید بیشتر از سوی وارن بافت خواهد شد؟ ذکر این نکته ضروری است که وی بزرگ ترین سهامدار حال حاضر اپل محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید