دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 - 07:30

جوایز مسابقه اینستاگرامی هفتسینواره بانک پاسارگاد، با موضوع «ارسال عکس از سفره هفت سین» و «درج کپشن مرتبط با موضوع تکریم خانواده»، به سه نفر از برندگان این مسابقه اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک طی فراخوانی در اسفندماه سال گذشته از علاقه مندان دعوت کرد با ارسال عکس از سفره هفت سین در صفحه اینستاگرام خود و همچنین درج پیامی درخصوص تکریم خانواده در زیر عکس، در مسابقه هفتسینواره پاسارگاد شرکت کنند. در همین راستا تعداد بسیار زیادی عکس با حال و هوای نوروزی و پیام هایی ارزشمند درخصوص خانواده و نقش بی بدیل آن در زندگی، با هشتگ #هفتسینواره_پاسارگاد، در فضای اینستاگرام منتشر شد.

مسابقه اینستاگرامی هفتسینواره بانک  پاسارگاد

براساس این خبر، از بین شرکت کنندگانی که بیشترین «لایک» را برای عکس خود کسب کردند، سه نفر برتر انتخاب شدند که از سوی بانک پاسارگاد، به ترتیب مبالغ 25، 15 و 10 میلیون تومان به عنوان جایزه به این عزیزان اهدا شد. به علاوه، به 14 نفر از کسانی که در زیر پست فراخوان مسابقه نام دوستان خود را ذکر کرده بودند نیز به قید قرعه یک میلیون تومان هدیه تعلق گرفت. این مسابقه در راستای به تصویر کشیدن سنت زیبای پهن کردن سفره هفت سین و برگزاری مراسم آغاز سال نو در ایران و همچنین با هدف جلب توجه به موضوع مهم تکریم خانواده برگزار شد.

گفتنی است مسابقات اینستاگرامی بانک پاسارگاد در مناسبت های مختلف ادامه خواهد داشت که به زودی متعاقباً اعلام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید