دوشنبه, 01 بهمن 1397 - 13:54

بانک‌ پاسارگاد جهت بهره‌مندی اشخاص حقوقی، فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل و با هدف کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور اقدام به ارایه تسهیلات ارزان‌قیمت در قالب بسته حمایتی ویژه‌ی خدمات بانکی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: بانک‌پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه‌ی اقتصاد کشور و افزایش دامنه خدمات بانکی، اقدام به اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به اشخاص حقوقی، صاحبان‌مشاغل، فعالان اقتصادی و پذیرنـدگان فعـال دستگاه‌های کارت‌خوان بانک (دارای مجوز فعالیت) کرده‌است.

تسهیلات ارزان‌ قیمت

وی با اشاره به مزیت‌های سرمایه‌ گذاری از طریق بهره‌مندی از این نوع تسهیلات ادامه داد: ارایه‌ی این تسهیلات بدون محدودیت است. همچنین دوره‌ی انتظار مشخصی نیز برای آن در نظر گرفته نشده‌است. تنوع در نرخ تسهیلات، عدم نیاز به مسدودی سپرده و تعیین نحوه بازپرداخت بر اساس نیاز مشتری از دیگر ویژگی‌های این نوع تسهیلات است. وی افزود: بر اساس این طرح، مشتریان متناسب با ضریب امتیاز خود در بانک و با حداقل مانده روزانه یک میلیون ریال در حساب‌های جاری و کوتاه‌مدت خود مشمول برخورداری از این تسهیلات می‌شوند. نرخ این تسهیلات 9 الی 18 درصد برای حساب‌های جاری و 18 درصد برای حساب‌های کوتاه‌مدت عادی است. تسهیلات اعطایی به اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای فعالیت‌های اقتصادی هستند، تعلق می‌گیرد.

مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد ضمن اشاره به سایر طرح‌های بانک‌پاسارگاد که در قالب بسته حمایتی ویژه‌ی خدمات بانکی ارایه می‌شود تصریح کرد: گشایش اعتبار اسنادی داخلی و صدور انواع ضمانت‌نامه از دیگر طرح‌های بسته‌ی حمایتی هستند که تاکنون مورد استقبال بسیار خوب مشتریان گرامی قرار گرفته‌اند.

گفتنی است شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در سراسر کشور، مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی به شماره 82890 و همچنین سامانه ارتباط با مشتریان در سایت این بانک به آدرس www.bpi.ir آماده ارایه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتریان است.

دیدگاه‌ها  

0 #1 سیروس زاکانی 1397-11-02 10:46
در آیه 50 سوره احزاب ذکر شده که دخترخاله ها، دختردایی ها، دخترعمه ها و دخترعموهای پیامبر برایش حلال هستند. همچنین زنانی که در جنگ اسیر می شوند نیز برای پیامبر حلال هستند. همچنین بیان شده که پیامبر از هر زنی که بخواهد می تواند استفاده کند و نباید مهریه پرداخت نکند و این حکم فقط برای پیغمبر است.
در آیه 53 هم ذکر شده که بعد از مرگ پیامبر نباید کسی با زن های پیامبر ازدواج کند. همچنین گفته شده که زن های پیامبر از پشت پرده با مردم صحبت کنند.
در آیهٔ 7 سورهٔ حشر حکم داده شده که باغ فدک و آنچه که خدا از اموال کافران آن شهر به رسول خود غنیمت داد به تملک پیامبر در آید.
هنگامی که عایشه برای اولین بار پریود شد ابوبکر نزد پیامبر که 54 سال داشت رفت و این مژده را به او داد. پیامبر هم بلافاصله عایشه را به همسری گرقت برخلاف میل عایشه. بعد از فوت پیامبر هم عایشه به دشمنان اسلام پیوست و به جنگ علی رفت.
چرا هرکس که اسلام را تبلیغ می کند فقط مشغول دزدی است؟
در هر کشوری که اسلام را کنار می گذارند، رفته رفته به سمت پیشرفت و ترقی حرکت می کنند. مردمش هم نیکوکار و راستگو می شوند.
ارسال پاسخ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید