مهر تأیید سهامداران بر عملکرد بانک پاسارگاد - فرصت امروز

جمعه, 30 آذر 1397 - 08:30

مجمع عمومی سالیانه بانک پاسارگاد برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد (نوبت دوم)، در تاریخ 28 آذر 1397 در محل تالار بزرگ وزارت کشور و با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این مجمع که با حضور بیش از 90درصد از سهامداران برگزار شد، دکتر قاسمی به عنوان رئیس جلسه، امین تفرشی و به داش به عنوان ناظرین و دکتر نعیمیان به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

سهامداران عملکرد بانک  پاسارگاد

در این جلسه بانک پاسارگاد با ارائه گزارش عملکرد خود به طور شفاف و کامل، به ابهامات و سؤالات سهامداران پاسخ داد. همچنین موارد مطرح شده در جلسه با تأیید و رأی اعتماد اکثریت سهامداران به تصویب رسید.

بر این اساس ضمن تأیید صورت های مالی بانک پاسارگاد توسط سهامداران، میزان 44 . 46 ریال به عنوان سود برای سال مالی 1396 تعیین شد. همچنین با رأی سهامداران روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی بانک انتخاب شد.

گفتنی است بانک پاسارگاد با توکل بر خداوند و بهره گیری از دانش و تجربه مدیران خود، ضمن رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل های تعیین‏شده از سوی نهادهای نظارتی، تمام تلاش خود را برای حفظ منافع سهامداران به کار بسته است. حضور اکثریت سهامداران و تأیید موارد مطرح شده نشان از اعتماد و اطمینان خاطر آنها نسبت به عملکرد خوب بانک پاسارگاد است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی