سه شنبه, 09 بهمن 1397 - 10:33

در راستای حمایت از تولید و اشتغال

بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی در بانک پاسارگاد که در راستای کمک به افزایش تولید، اشتغال زایی و رشد و شکوفایی صنایع داخلی ارائه شده است، مورد استقبال چشمگیر مشتریان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: یکی از طرح های ارائه شده در بسته حمایتی بانک پاسارگاد، اعطای تسهیلات ارزان قیمت به اشخاص حقوقی، صاحبان مشاغل، فعالان اقتصادی و پذیرنـدگان فعال دستگاه های کارت خوان بانک (دارای مجوز فعالیت) است. این طرح مورد استقبال بسیار خوب فعالان اقتصادی قرار گرفته است، به طوری که اعطای این تسهیلات، در 10 ماهه نخست سال جاری، نسبت به پایان سال گذشته با رشدی در حدود 2000درصد در تعداد پرونده و رشدی در حدود 2200درصد در مبلغ مواجه شده است.

بسته حمایتی ویژه بانک  پاسارگاد

وی درخصوص میزان استقبال از طرح صدور انواع ضمانت نامه های بانکی ادامه داد: یکی از مهم ترین خدمات بانک پاسارگاد به مشتریان خود، صدور انواع ضمانت نامه های بانکی است که موجب تسهیل در مبادلات اقتصادی و تجاری می شود. در این بانک انواع ضمانت نامه های پیمانکاری اعم از شرکت در مناقصه و مزایده، حسن انجام کار یا تعهدات، پیش پرداخت و کسور وجه الضمان، انواع ضمانت نامه های تعهد پرداخت اعم از گمرکی، مالیاتی، خروج از کشور، نظام وظیفه، آژانس های مسافرتی و سایر ضمانت نامه ها، با شرایط آسان و سریع برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی صادر می شود. تعداد پرونده های مربوط به صدور این ضمانت نامه ها در 10 ماهه ابتدای سال جاری نسبت به پایان سال گذشته، رشدی در حدود 65درصد و به لحاظ مبلغ، رشدی در حدود 95درصد داشته است.

مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد ضمن اشاره به گشایش اعتبار اسنادی داخلی به عنوان سومین طرح در بسته حمایتی بانک پاسارگاد تصریح کرد: بانک پاسارگاد با ارائه خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی ضمن ایجاد اعتماد میان طرفین قرارداد، کلیه شرایط لازم برای انجام معامله بدون ریسک را برای خریداران و فروشندگان داخلی فراهم می کند. خریداران با استفاده از این خدمات می توانند از مزایایی نظیر تأمین کالا یا مواد اولیه با حداقل نقدینگی، دریافت اعتبار با کارمزد کمتر از تسهیلات و پرداخت وجه به فروشنده بعد از اجرای کامل تعهدات توسط ایشان برخوردار شوند. همچنین فروشندگان نیز ضمن اعتماد به خریدار، از دریافت کامل مبلغ قرارداد فروش اطمینان حاصل می کنند. این طرح نیز در 10 ماهه نخست سال 1397 در مقایسه با پایان سال گذشته، با رشدی در حدود 120درصد در تعداد پرونده و 410درصدی در مبلغ، مورد استقبال چشمگیر فعالان اقتصادی قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی