ایلان ماسک / برای تغییر دادن دنیا باید ۸۰ تا ۱۰۰ساعت در هفته کار کرد - فرصت امروز

جمعه, 09 آذر 1397 - 16:41

ایلان ماسک چند روز پیش با انتشار پستی در توییتر مدعی شد که مردم برای اینکه بتوانند دنیا را عوض کنند، مجبورند که طی هر هفته ۸۰ تا ۱۰۰ساعت به فعالیت کاری بپردازند.

به گزارش دیجیاتو او با اشاره به استاندارد ساعات کاری در شرکت های تحت مدیریت خود یعنی تسلا، اسپیس اکس، بورینگ کمپانی و Neuralink اشاره کرد و گفت که می توان محل کارهای آسان تری نسبت به این شرکت ها انتخاب کرد اما هیچ کس با ۴۰ ساعت کار در هفته نتوانسته دنیا را تغییر دهد.

ایلان ماسک تغییر دادن دنیا

ایلان ماسک در پاسخ کاربران شبکه اجتماعی توییتر نیز مدعی شده که ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت کار در هفته می تواند به تغییر دنیا بینجامد. از نظر او، این افراد به خصوص باید حداقل ۸۰ ساعت در هفته کار کنند و در مواقع موردنیاز آن را به رقم ۱۰۰ ساعت برسانند.

وی باور دارد که سطح آستانه درد افراد در صورتی که ۸۰ ساعت طی یک هفته کار کنند می توانند افزایش پیدا کند. او چند وقت پیش مسئولیت هایش را طاقت فرسا خوانده بود و متذکر شده بود که در برخی مواقع حتی هفته ای ۱۲۰ ساعت در هفته کار می کرده تا از تولید مداوم تسلا مدل 3 اطمینان پیدا کند. این در حالی است که به گفته وی سال گذشته، همه افراد در تسلا هفته ای ۱۰۰ ساعت فعالیت می کنند.

این مسئله به علت بالا رفتن میزان تولید ماشین های الکترونیک تسلا مدل ۳ بوده است و آنها مجبور بوده اند چنین زمانی را برای برآورده کردن وعده های شان کنار بگذارند تا مطمئن شوند روند تولیدات به درستی سپری می شود.

البته مشخصاً تمامی کارکنان تسلا از سطح کاری بالا و میزان زیاد ساعات کاری شان خوشحال نیستند و ترجیح می دهند تنها زمان بسیار کمتری در محل کار خود بگذرانند. این در حالی است که برخی کار کردن برای تسلا را به قدری دوست دارند که ۷۰ ساعت یا بیشتر نیز برای شان کم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی