جمعه, ۳ بهمن(۱۱) ۱۳۹۹ / Fri, 22 Jan(1) 2021 /
           
فرصت امروز

راهکار فیس بوک برای کمک به نیازمندان

1 ماه پیش ( 1399/9/10 )
پدیدآورنده : سارا پرز   مترجم : علی ‌آل ‌علی  

شیوع ویروس کرونا که بحرانی جهانی را در پی داشته است، نیاز به کمک جهانی را به خوبی نمایان کرده است. درواقع افرادی که درآمد کمی دارند، نخستین قربانی های بحران ها محسوب شده و در این راستا شبکه های اجتماعی می توانند نقطه پیوند افراد برای کمک های مختلف باشد. در این راستا مدیران فیس بوک قابلیت درایو را به شبکه اجتماعی خود اضافه کرده ‎اند که در آن می توان در بستری امن، کمک های موردنیاز را فراهم نمود. در این رابطه فراموش نکنید که در چند سال اخیر، بحران ‏های مختلف به فرصتی برای افراد سودجو نیز تبدیل شده است تا از حس انسان ‎دوستانه افراد، برای رسیدن به مبالغ بالا استفاده نمایند. به همین خاطر یک بستر امن، می تواند کاربرد بسیار زیادی را داشته باشد.

راهکار فیس بوک برای کمک به نیازمندان

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم این است که ویروس کرونا، بحران ‎های مالی شدیدی را نیز به همراه داشته است که زندگی عادی تعداد زیادی از افراد از سراسر جهان را با مشکل مواجه ساخته و چنین طرحی می تواند از وقوع یک بحران دیگر، جلوگیری نماید. در این رابطه هنوز اطلاعات دقیقی نسبت به ساز و کار این بخش اعلام نشده است، با این حال با توجه به نیاز شدید به چنین طرحی، به نظر می ‎رسد که تا قبل از شروع سال نو، شاهد حضور آن در بزرگترین شبکه اجتماعی حال حاضر جهان باشیم.

منبع : techcrunch
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/XJeCenlj
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه