جمعه, 04 مرداد 1398 - 07:56

در راستای توسعه فعالیت های مجموعه شناسا و هم افزایی با سایر سازمان های مؤثر در اكوسیستم کارآفرینی كشور، سه تفاهم نامه همکاری مشترک بین تریگ آپ و مجموعه های فعال منتخب زیست بوم كارآفرینی به امضا رسید.

به گزارش «فرصت امروز» با توجه به نقش آفرینی مجموعه شناسا در زیست بوم کارآفرینی کشور و با هدف کمک به رشد و توسعه این فضا، مجموعه اقدامات موثری که همراستا با چشم‏انداز بلندمدت این مجموعه است، برنامه ریزی و پیاده سازی می شود. از جمله این اقدامات برقراری تفاهم نامه هایی با نهادها و سازمان هایی است که به نوعی بخشی از این زنجیره ارزش بوده و خلق ارزش می کنند.

شناسا شرکت های گروه مالی پاسارگاد

در این راستا تفاهم نامه ای با محوریت توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناوری های ورزشی و سلامت، با ایجاد هم افزایی و همچنین همکاری مشترک در زمینه توسعه سیاست های اقتصاد دانش بنیان و حمایت از ایده ها، مابین شتاب دهنده تریگ آپ و پژوهشگاه علوم ورزشی به امضا رسید.

تفاهم نامه دیگری نیز در زمینه توسعه زیست بوم کارآفرینی انرژی کشور و فناوری های مرتبط با آن، بین تریگ آپ و شتاب‎دهنده آی تک به امضا رسید. مواردی همچون ایجاد هم افزایی و همکاری مشترک از طرح های فناورانه، سرمایه گذاری های مشترک در طرح های کسب و کاری این حوزه، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و همچنین تعاملات سازنده بین این دو مجموعه، از جمله مفاد مورد تفاهم بوده است.

همچنین تفاهم نامه ای نیز مابین شتابدهنده تریگ آپ و شركت ابرآروان، از مجموعه های موفق در اكوسیستم كارآفرینی كشور، در راستای تقویت زیست بوم کارآفرینی و ارائه خدمات هرچه بهتر به استارت‎آپ ها و همچنین ارائه سرویس های متنوع زیرساخت ابری و با کیفیت جهت رشد استارت‎آپ های شتابدهنده تریگ‎آپ از طرف ابرآروان به صورت رایگان برای مدت یکسال به امضا رسید.

گفتنی است بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در حوزه محصولات، خدمات و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران در تاریخ 27 تا 30تیرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور مجموعه شناسا، از شرکت های گروه مالی پاسارگاد برگزار شد.

بانک پاسارگاد همچنین در اطلاعیه ای اعلام کرد: نظر به اینکه جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد که در تاریخ 30 تیرماه امسال دعوت گردیده بود، به علت عدم حصول حدنصاب قانونی به رسمیت نرسید؛ با رعایت ماده 87 لایحه اصلاحی قانون تجارت، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد (سهامی عام) «نوبت دوم» رأس ساعت 9 صبح، روز یکشنبه 13 مردادماه در محل تالار بزرگ کشور به نشانی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، میدان جهاد، ابتدای خیابان شهید گمنام، نرسیده به میدان گلها تشکیل می‎گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی