شنبه, ۱۳ آذر(۹) ۱۴۰۰ / Sat, 4 Dec(12) 2021 /
           
فرصت امروز

مشاهده گذشته اقدام جدید گوگل

1 سال پیش ( 1399/8/20 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : یوتکا کوکادانر  

اگر گوگل را به عنوان متفاوت ترین و خلاق ترین برند حال حاضر جهان معرفی نماییم، بدون شک انتخابی اشتباه صورت نگرفته است. درواقع این شرکت همواره در زمینه های مختلف، اقدامات فوق العاده جالبی را انجام داده و در جدیدترین آنها به دنبال برانگیختن حس نوستالوژی کاربران خود است. در این رابطه ایمونداس کیوریس از مهندسان بخش تحقیقات نرم‎ افزارهای گوگل، اعلام کرده است که تیم شرکت در تلاش برای ایجاد نقشه ‎ای است که براساس آن افراد می ‎توانند وضعیت تغییرات محله خود تا 200 سال گذشته را مشاهده نماید. این مدل کاملا سه ‎بعدی بوده و به خوبی قادر است که تغییرات را نشان دهد.

مشاهده گذشته اقدام جدید گوگل

در این راستا برای درک بهتر، نواری در بالای صفحه تعبیه خواهد شد که با کشیدن آن به چپ و راست، به سرعت می ‎توانید تغییرات را مشاهده نمایید. نکته جالب دیگر این نقشه فضای سه ‎بعدی در کنار متن باز بودن آن است که باعث خواهد شد تا امکان استفاده و تغییر آن برای مهندسان مختلف، کاملا امکان ‎پذیر باشد. با این حال این طرح صرفا یک نسخه اولیه بوده و در صورت استقبال لازم، شاهد تغییرات جالب‎ تری نیز خواهیم بود.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/NbnyU41I
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه