پنجشنبه, ۲۷ مرداد(۵) ۱۴۰۱ / Thu, 18 Aug(8) 2022 /
           
فرصت امروز

آنر رسما از هوآوی جدا شد

1 سال پیش ( 1399/9/2 )
پدیدآورنده : امیر آل علی   پدیدآورنده : سم بیفورد  

پس از گمانه زنی های فراوان در رابطه با آینده برند آنر که زیرمجموعه هوآوی محسوب می شود، روز گذشته طی بیانیه ای رسمی خبر جدایی این برند اعلام شده و با توجه به تحریم های آمریکا به نظر می رسد که بهترین تصمیم ممکن اتخاذ شده است.

آنر رسما هوآوی جدا شد

نکته جالب این فروش واگذاری آن به برندی چینی دیگری است، با این حال به نظر می رسد که با پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا، دیگر شاهد چنین تصمیم نباشیم. این موضوع خود نشان می‎دهد که شیائومی تصمیم جدی‎ ای برای حضور در عرصه‎ های دیگر دارد. Shenzhen Zhixin نام برندی است که این خرید بزرگ را انجام داده و هنوز در رابطه با قیمت آن، رقم دقیقی مشخص نشده است. با این حال پیش ‎بینی‎ ها حاکی از آن است که رقم این انتقال، بیش از 15 میلیارد دلار باشد.

در کنار این موضوع، هوآوی دیگر هیچ‎ گونه سهمی در آنر نداشته و این مسئله به معنای پایان کار آنها خواهد بود. تحت این شرایط باید دید که آیا این تصمیم منجر به از دست رفتن بازار جهانی خواهد شد؟ درواقع بسیاری از تحلیلگران نسبت به درست بودن این اقدام تردید داشته و باید منتظر این امر باشیم که سال آینده شرایط برای هوآوی چگونه سپری خواهد شد.

منبع : theverge
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/9aSTX4y8
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه