دوشنبه, ۲۴ خرداد(۳) ۱۴۰۰ / Mon, 14 Jun(6) 2021 /
           
فرصت امروز

در فهرست جدید فورچن ۵۰۰ برای سال ۲۰۱۹، هوآوی باوجود تمام فشار های بین المللی توانسته جهش ۱۱ پله ای را تجربه کند.

به گزارش زومیت، فهرست Fortune 500 رتبه بندی معتبر جهانی براساس درآمد و سود شرکت های سراسر دنیا است که تمرکز اصلی آن بر مقایسه شرکت ها از لحاظ گستردگی تجارت قرار دارد. رتبه بندی Fortune 500 می تواند یک شاخص مهم برای بیان ابعاد قدرت، حجم تجارت و همچنین موفقیت یک شرکت در عرصه بین المللی باشد.

صعود هوآوی فهرست Fortune

فهرست سالانه فورچن برمبنای کل درآمد طی 12ماه گذشته است و از سال ۱۹۹۰ تا به امروز، این فهرست هر سال به روزرسانی دریافت می کند. فهرست فورچن در ابتدا متعلق به شرکت های صنایع سنگین خصوصی و عام در تولید، معدن و انرژی بود ولی در نهایت به همه ابعاد اقتصادی گسترش یافت.

اکنون این فهرست برای سال ۲۰۱۹ به روزرسانی شده است و تغییرات قابل توجهی را نشان می دهد. براساس رتبه بندی اخیر، از میان ۵۰۰ شرکت برتر دنیا، ۱۱۹ شرکت در چین حضور دارند. این رقم نسبت به سال های گذشته پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است؛ زیرا اکنون تعداد شرکت های پردرآمد چینی از نظر تعداد با شرکت های آمریکایی که تعداشان به ۱۲۱ می رسد، فاصله بسیار اندکی دارند. نکته مهم درباره این فهرست، قرارگیری سه شرکت چینی در میان ۱۰ شرکت برتر فهرست فورچن ۵۰۰ است.

در فهرست جدید عملکرد هوآوی به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ گوشی های هوشمند اهمیت فراوانی دارد. هوآوی در سال ۲۰۱۹ میلادی توانسته با ۱۱ پله صعود، به رتبه ۶۱ ارتقا پیدا کند؛ این رتبه در مقایسه با سال ۲۰۱۷ رشدی ۶۸پله ای را تجربه کرده است. جایگاهی که هوآوی در سال ۲۰۱۹ به آن رسیده، به لطف افزایش ۲۲درصدی میزان درآمد و همچنین افزایش ۲۷.۵درصدی سود نقطه سر به سر سالیانه این شرکت است. در همین زمینه ریچارد یو، مدیرعامل هوآوی می گوید:

رشد و جهش پی در پی ما در فهرست فورچن ۵۰۰ نشان دهنده موفقیت های مستمر هوآوی در سال ۲۰۱۹ است. تعهد ما به ارائه آخرین فناوری ‎ها به مشتریا ن مان با تمرکز خاص بر نوآوری هایی به دست آمده که حاصل سرمایه گذاری و توجه ویژه به بخش تحقیق و توسعه شرکت بوده؛ چنین موضوعی ما را در جایگاهی قرار می دهد تا از رکوردهای موفقیت آمیز خود خرسند باشیم.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/DywvZrQt
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه