سه شنبه, 10 دی 1398 - 19:01

هوآوی سال 2019 را با درآمد قابل توجه پشت سر گذاشت. این کمپانی چینی با وجود تحریم‎های طولانی‎مدت آمریکا، همچنان به رشد خود ادامه می‎دهد، با این حال مدیران این شرکت هشدار داده‎اند که رشد در سال 2020 با چالش‎های بیشتری همراه خواهد بود.

به گزارش دیجیاتو، «اریک ژو» (Eric Xu)، رئیس چرخشی هوآوی به مناسبت سال نو میلادی خطاب به کارمندان این شرکت گفت که درآمد هوآوی در سال 2019 از رقم فوق‎العاده 122 میلیارد دلار عبور کرده که با 18درصد رشد نسبت به سال گذشته میلادی، رکورد جدیدی برای این کمپانی چینی محسوب می‎شود.

رکوردشکنی هوآوی در سال 2019 با درآمد 122 میلیارد دلاری

آقای «ژو» اضافه می‎کند که هوآوی، 240 میلیون گوشی در سال 2019 به فروش رسانده که نسبت به فروش 206 میلیونی سال گذشته، پیشرفت چشمگیری نشان می‎دهد. وی اشاره می‎کند که این آمار از برآوردهای اولیه این شرکت کمتر هستند، اما با این حال قابل توجه بوده و ایستادگی قوی آنها در برابر سختی‎ها را نشان می‎دهد.

«ژو» تأکید می‎کند که هوآوی در حال مقابله با اقدامات خصمانه و طولانی‎مدت آمریکا علیه کسب و کار این شرکت است و اگر این اقدامات ادامه داشته باشند، شرایط به مراتب سخت‎تری را برای دوام آوردن و رونق یافتن این شرکت به وجود می آورند که سابقه‎ای 32 ساله را در کارنامه خود می‎بیند. وی اضافه می‎کند که مقاومت، اولویت هوآوی در سال 2020 خواهد بود.

آمریکا اوایل سال جاری میلادی هوآوی را در لیست تحریم‎ها قرار داد و محدودیت‎های جدیدی را در فروش و مراوده این شرکت با کمپانی‎های آمریکایی گذاشت. دولت آمریکا به دلایل امنیت ملی به متحدان خود هشدار داده تا از محصولات هوآوی در زیرساخت‎های اینترنت نسل پنجم (5G) خود استفاده نکنند.

«ویلبر راس» (Wilbur Ross)، وزیر بازرگانی دولت ترامپ اکتبر سال جاری ابراز امیدواری کرد که هند (دومین بازار مخابراتی دنیا)، با استفاده از تجهیزات 5Gهوآوی خود را سهواً در معرض تهدیدات امنیتی قرار ندهد. البته هند مطابق میل آمریکا عمل نکرد و به درخواست هوآوی برای مشارکت در آزمایش طیف 5G این کشور موافقت کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید