تعیین بازرسان اصلی و علی البدل بانک پاسارگاد - فرصت امروز

شنبه, 01 دی 1397 - 09:03

نتیجه آرای سهامداران بانک پاسارگاد مشخص شد

با شمارش آرای سهامداران در مجمع عمومی عادی سالیانه، مؤسسه «دایا رهیافت» به عنوان بازرس اصلی بانک پاسارگاد، برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: پس از شمارش آرای سهامداران درخصوص انتخاب بازرسان اصلی و علی البدل، مؤسسه «دایا رهیافت» به عنوان بازرس اصلی و مؤسسه «آزمون‎پرداز ایران مشهود» به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

تعیین بازرسان اصلی و علی البدل بانک  پاسارگاد

وی ادامه داد: به دنبال برگزاری موفق مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد در تاریخ 28 آذر و تصویب مصوبات مجمع با اکثریت آرای سهامداران، امیدوار هستیم به زودی و پس از طی مراحل قانونی، نماد بانک پاسارگاد در بورس بازگشایی شده و شاهد بازگشت این نماد به روال عادی باشیم.

رفیعی ضمن تشکر از سهامداران بانک پاسارگاد به دلیل همراهی با این بانک و همچنین حضور اکثریت آنها در مجمع تصریح کرد: بانک پاسارگاد ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات وضع‎شده از سوی نهادهای نظارتی، تمام تلاش خود را برای حفظ و تأمین حقوق سهامداران خود به کار بسته و همچون گذشته با گام هایی استوار و پرصلابت مسیر موفقیت را طی خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدبا ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی