یکشنبه, 02 تیر 1398 - 07:57

معاون بانک پاسارگاد در مراسم ساخت مدارس در مناطق سیل زده خوزستان:

بانک پاسارگاد در راستای برنامه اساسی و بنیادین خود در سال جاری برای کمک به هم میهنان سیل زده و جهت ایفای مسئولیت های اجتماعی، عملیات ساخت سه مدرسه دیگر را در استان خوزستان آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک کلنگ ساخت سه مدرسه در روستاهای مالک اشتر، زبید دبات و خشه سلمان سردال را در استان خوزستان و با حضور فاضل عبیات معاون عمرانی استانداری خوزستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرماندار، بخشدار منطقه و مسئولان محلی بر زمین زد. بانک پاسارگاد در مجموع 15 مدرسه در مناطق سیل زده استان خوزستان، جهت بهره مندی دانش آموزان در این مناطق خواهد ساخت. پیش از این نیز ساخت 16 مدرسه، در مجموع 50 کلاس درس، در مناطق سیل زده استان لرستان آغاز شده بود.

معاون بانک پاسارگاد ساخت مدارس مناطق سیل زده خوزستان

براساس این خبر، معاون عمرانی استانداری خوزستان ضمن قدردانی از بانک پاسارگاد به دلیل توجه ویژه به مسئولیت های اجتماعی و تحقق بخشیدن به وعده های داده شده با حمایت از هم وطنان مان در حادثه سیل، این اقدامات را بسیار ارزشمند و ستودنی خواند و اظهار داشت: اراده ملی برای رفع مشکلات، ستودنی است.

اسماعیل دوستی عضو هیأت عامل و معاون بانک پاسارگاد نیز با اشاره به تلاش این بانک برای عمل به رسالت های اجتماعی عنوان کرد: بانک پاسارگاد در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به امر مهم مدرسه سازی، مهم ترین برنامه خود را برای کمک به مناطق سیل زده، مشارکت در ساخت مدرسه تعیین کرده است. وی با اشاره به جایگاه ارزشمند استان خوزستان، این استان را به عنوان خورشیدی در منظومه شمسی ایران خواند.

دوستی با اشاره به اقدامات، پروژه ها و طرح های این بانک در راستای رونق تولید و اشتغال زایی در کشور، یکی از اهداف اصلی گروه مالی پاسارگاد را اشتغال زایی عنوان کرد.

گفتنی است بانک پاسارگاد پس از وقوع حادثه دلخراش سیل، با تشکیل ستاد پشتیبانی جهت برنامه ریزی بهتر برای حمایت از هم میهنان سیل زده، کمک های خود را به این مناطق آغاز کرد. در همین راستا مقرر شد که در سال جاری، کل بودجه تبلیغاتی بانک، صرف مشارکت در بازسازی و ساخت مدارس تخریب شده در مناطق سیل زده شود. علاوه بر مشارکت در ساخت مدارس، اختصاص حداقل یک روز حقوق سرمایه انسانی به این امر خطیر، اهدای نقدی مبلغ 10 میلیارد ریال، ارسال 900 قلم انواع لوازم خانگی شامل 400 دستگاه تلویزیون و 500 دستگاه اجاق گاز برای توزیع در استان گلستان، ارسال 250 هزار بطری آب و 1350 تخته پتو و ... بخشی از کمک های بانک پاسارگاد به مناطق سیل زده است. بانک پاسارگاد تا رفع کامل مشکلات و بازگشت هم وطنان به زندگی عادی، با استمرار حمایت های خود، در میان آنان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید