دوشنبه, 29 بهمن 1397 - 13:34

اوضاع مالی ال جی موبایل به قدری نابسامان است که در آستانه MWC 2019 از تصمیم خود برای معرفی موبایل تاشو در کنار محصولات دیگر صرف نظر کرده است.

به گزارش دیجیاتو، این کمپانی که در رویداد CES 2019 با معرفی تلویزیون رول شونده توجهات زیادی را به خود جلب کرد، حالا مدعی شده که هنوز زمان مناسب برای ارائه موبایل تاشو فرا نرسیده است.

ال جی موبایل تاشو

«برایان کوون»، رئیس بخش موبایل و تلویزیون ال جی در مصاحبه ای مطبوعاتی گفته است:

فناوری پیشرفته تلویزیون رول شونده یک گام از موبایل تاشو جلوتر است، اما پس از بررسی های دقیق از تولید موبایل تاشو منصرف شدیم.

تعداد خریداران پیش بینی شده برای گوشی هوشمند تاشو حدود یک میلیون نفر است، اما مساله اصلی ما در بازار گوشی های هوشمند بازپس گیری جایگاه قبلی است، بنابراین عرضه این دستگاه برای ال جی هنوز بسیار زود است، هرچند از نظر فناوری کاملا آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان هستیم.

از این مصاحبه نمی توان به درستی دریافت که آیا ال جی اساسا موبایل تاشو را توسعه نداده یا به خاطر تقاضای اندک آن را عرضه نمی کند، هرچند بخش دوم محتمل تر به نظر می رسد. کمپانی های سامسونگ، هوآوی و شیائومی خود را برای معرفی موبایل تاشو در روزهای آینده آماده می کنند و این در حالی است که اجماع کاملی بر سر فرم فاکتور آن هنوز حاصل نشده، تا جایی که TCL پنج طرح مختلف را برای توسعه این محصول در دست دارد.

آقای کوون از سه ماه قبل سکان هدایت بخش موبایل ال جی را به دست گرفته و ظاهرا با کنار گذاشتن رویاپردازی های طراحان، هدف اصلی را رسیدن به ساحل آرامش قرار داده چرا که در غیر این صورت سرنوشت تلخی همچون نوکیا و HTC در انتظار آنها خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید