دوشنبه, ۲۳ فروردین(۱) ۱۴۰۰ / Mon, 12 Apr(4) 2021 /
           
فرصت امروز

ایلان ماسک در تازه ترین اعلام نظرش نسبت به رد درخواستش از دولت ایالات متحده برای تعیین مالیات بر استفاده از کربن اطلاع رسانی کرده است. این کارآفرین جنجالی در این مورد بر روی مخالفت دولت بایدن به دلیل حساسیت موضوع تاکید کرده است: «من با مسئولان دولت بایدن در این مورد صحبت کردم. با این حال آنها به سختی های سیاسی اجرای این طرح اشاره کردند.» 

ایلان ماسک نسبت به پرداخت مالیات استفاده از کربن از سوی کسب و کارش اعلام آمادگی کرده است، با این حال از آنجایی که بسیاری از شرکت ها آمادگی این طرح جسورانه را ندارند، به احتمال زیاد دست کم تا پایان بحران کرونا نسبت به تایید این طرح اقدامی صورت نگیرد. 

طرح مسئله مالیات استفاده از کربن برای کسب و کارها پس از اعلام رسمی دولت بایدن برای بازگشت به توافق اقلیمی پاریس داغ شد. این امر با توجه به افزایش تعهدات تیم بایدن برای پیگیری فرآیندهای حفاظت از محیط زیست از سوی ایلان ماسک مطرح شده است. شاید این طرح امسال تایید نشود، اما با توجه به افزایش تمایل دولت ایالات متحده به احتمال زیادی در طول 2 سال آینده بخشی از قانون مالیات بر کسب و کار خواهد شد. 

منبع : businessinsider
لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/W9nj0fpu
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه