دوشنبه, ۲۴ خرداد(۳) ۱۴۰۰ / Mon, 14 Jun(6) 2021 /
           
فرصت امروز

مدیرعامل فیس بوک اعلام کرد که از این پس در آغاز هر سال برای خود چالش تعیین نمی کند و با این کار عادت چندین ساله خود را کنار گذاشت.

به گزارش دیجیاتو، «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل میلیاردر و جوان فیس بوک در یک دهه گذشته سال جدید میلادی را با قول ها و چالش های جدید مثل ساخت دستیار شخصی روباتیک یا خوردن گوشت حیواناتی که فقط خودش شکار کرده شروع می کرد.

چالش شخصی سالانه مارک زاکربرگ

مارک زاکربرگ با انتشار پستی در فیس بوک گفت که این عادت را کنار گذاشته و از این به بعد تمرکز وی بر تأثیر دهه پیش رو روی فناوری و جامعه همچنین رسیدگی به کارهای شخصی خواهد بود:

«از این پس به جای چالش های سالانه، در مورد جایگاه زندگی خود و جهان در سال 2030 فکر می کنم تا مطمئن شوم روی آنها تمرکز کرده ام. تا آن موقع اگر اوضاع خوب پیش برود، دخترم مکس به دبیرستان خواهد رفت و تکنولوژی آنقدر پیشرفت خواهد کرد که می توانیم شخص دیگری را فارغ از فاصله در کنار خود واقعاً حس کنیم. پیشرفت علم نیز به درمان و پیشگیری از بیماری ها منجر خواهد شد تا امید به زندگی به طور میانگین 2.5 سال بیشتر شود.»

زاکربرگ پس از دو سال فاجعه بار برای فیس بوک، به فکر تغییر افتاده است. از رسوایی کمبریج آنالیتیکا گرفته تا نفرت پراکنی در فیس بوک که جرقه نسل کشی در میانمار را زد، تنها دو نمونه از رسوایی های این شبکه اجتماعی هستند که علاوه بر خراب کردن وجهه این کمپانی، موجی از انتقادات را از جانب سیاست مداران و رگولاتورها روانه این شرکت کردند.

زاکربرگ در چند سال گذشته روی اهداف مهمی از جمله بستن کراوات در هفت روز هفته و خواندن کتاب های بیشتر برای اصلاح فیس بوک و همچنین وعده های دیگر تمرکز کرده است. او پدر شدن، وقت گذرانی با خانواده، کارهای انسان دوستانه، ورزش کردن و تفریحات را از دیگر دلایل کنار گذاشتن چالش سالانه عنوان کرده است.

لینک کوتاه صفحه : www.forsatnet.ir/u/wVyc6bv7
به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
نظرات :
قیمت های روز
پیشنهاد سردبیر
آخرین مطالب
محبوب ترین ها
با ما در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی
           
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است و هرگونه بهره ‌برداری غیرتجاری از مطالب و تصاویر با ذكر نام و لینک منبع، آزاد است. © 1399/2020
بازگشت به بالای صفحه