یکشنبه, 10 شهریور 1398 - 18:54

نت فلیکس قصد دارد در مستندی سه قسمتی، به زندگی بیل گیتس، بنیان گذار مایکروسافت بپردازد و شرح حال او را جلوی لنز دوربین ببرد.

به گزارش زومیت، بیل گیتس، هم بنیان گذار و رهبر اسبق مایکروسافت که یکی از محبوب ترین افراد حوزه فناوری شمرده می شود، به زودی در یک مستند سه قسمتی ظاهر خواهد شد.

نت فلیکس مستند زندگی بیل گیتس

طبق تریلری که به تازگی منتشر شده، نت فلیکس از ساخت مستندی سه قسمتی خبر داده که گذشته، حال و آینده زندگی بیل گیتس را مورد بررسی قرار می دهد. این مستند که Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates نام دارد، اتفاقات زندگی بیل گیتس را از ابتدا تا زمان حال به صورت جزئی نمایش خواهد داد، بنابراین جای تعجب نیست اگر شاهد موضوعاتی درباره بیل گیتس باشیم که تاکنون درباره آنها اطلاعی نداشتیم.

با این حال، همه مستند به زندگی کاری گیتس در مایکروسافت و رؤیا پردازی این میلیاردر در آغاز کار برای رقابت با بزرگانی چون اپل و دیگر شرکت های خلاصه نمی شود و برای نخستین بار شاهد حضور پررنگ اقدامات نیکوکارانه هم بنیان گذار مایکروسافت و مؤسسه خیریه وی در این مستند هستیم.

طبق توضیح مختصر نت فلیکس، در این مستند «به شکل بی سابقه ای به گیتس و راهکار هایی که وی دنبال می کند، دسترسی خواهیم داشت؛ راهکارهایی برای برخی از پیچیده ترین مسائل جهان با چاشنی خوش بینی، کنجکاوی و شور و شوقی که پیشتر در چشم انداز مایکروسافتی وی مشاهده کرده بودیم.»

با این اوصاف، قرار نیست فقط به مسائل کاری پرداخته شود؛ زیرا نت فلیکس به زندگی خصوصی و عادات گیتس نیز پرداخته که قطعا برای طرفداران این شخصیت، جذابیت مستند را دوچندان می کند، بنابراین اگر سؤال هایی نظیر غذای موردعلاقه، محبوب ترین حیوان، بزرگ ترین ترس های زندگی و موارد مشابه پرسیده شود، نباید موجب تعجب تان شود.

این مستند به صورت رسمی در ۲۰ سپتامبر، یعنی ۲۹ شهریورماه اکران خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید