شنبه, 28 ارديبهشت 1398 - 07:10

بانک پاسارگاد با ارائه خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی ضمن اعتمادسازی میان طرفین قرارداد کلیه شرایط لازم برای انجام معامله بدون ریسک را برای خریداران و فروشندگان داخلی فراهم می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد ضمن اعلام این خبر گفت: انجام معامله بین خریدار و فروشنده در فضای قابل اعتماد و بدون ریسک، امری بسیار مهم در فعالیت های تجاری و اقتصادی است که با ارائه خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی توسط بانک پاسارگاد محقق شده است.

گشایش اعتبار اسنادی داخلی بانک پاسارگاد

وی ادامه داد: خریداران با بهره مندی از این خدمات می توانند از مزایایی نظیر تأمین کالا یا مواد اولیه با حداقل نقدینگی، دریافت اعتبار با کارمزد کمتر از تسهیلات و پرداخت وجه به فروشنده بعد از اجرای کامل تعهدات توسط ایشان برخوردار شوند. فروشندگان نیز ضمن اعتماد به خریدار از دریافت کامل مبلغ قرارداد فروش، اطمینان حاصل می کنند.

مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد درخصوص ویژگی های این خدمات تصریح کرد: تسهیل مبادلات تجاری، انعطاف پذیری متناسب با نیاز مشتری، کارمزد گشایش به مراتب کمتر از سود تسهیلات، اطمینان از پرداخت وجه و توجه به کیفیت کالای مورد معامله از ویژگی های این خدمات هستند.

رفیعی در پایان خاطرنشان کرد: گشایش اعتبار اسنادی داخلی یکی از خدمات ارائه شده در طرح بسته حمایتی بانک پاسارگاد است. اعطای تسهیلات ارزان قیمت و صدور انواع ضمانت نامه بانکی از دیگر خدمات این طرح هستند که به منظور کمک به افزایش تولید و اشتغال آفرینی ارائه می شوند.

گفتنی است مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سیستم دریافت نظرها در سایت آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به مشتریان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید