بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل زده امدادرسانی خواهد کرد - فرصت امروز

یکشنبه, 25 فروردين 1398 - 09:06

بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل زده امدادرسانی خواهد کرد

اسماعیل دوستی، عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد در بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان با سید موسی خادمی، استاندار لرستان دیدار کرد و از سوی بانک پاسارگاد برای امدادرسانی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این دیدار استاندار لرستان وضعیت مناطق سیل زده را تشریح کرد و از مسئولان بانک های کشور درخواست نمود که در عرصه کمک به مردم آسیب دیده از سیل حضور یابند.

امدادرسانی بانک پاسارگاد مناطق سیل زده

اسماعیل دوستی، عضو هیأت عامل و نماینده بانک پاسارگاد نیز در این دیدار آمادگی خود را برای امداد به مردم سیل زده و به ویژه همکاری در زمینه بازسازی مدارس، مراکز خدمات رسان عمومی و کمک های مستقیم به مردم اعلام کرد.

دوستی از طرف مدیرعامل و مدیران ارشد بانك پاسارگاد از پلدختر و معمولان بازدید و تصریح کرد: خسارات وارده بسیار سنگین و غیرقابل تصور است، اما حضور نیروهای مردمی، سپاه و ارتش بسیار پررنگ است و مسئولان دولتی پای كار هستند ولی خسارات و نگرانی مردم به حدی زیاد است كه تلاش وافر می طلبد.

پیش از این نیز بانک پاسارگاد، پیرو اطلاع رسانی های قبلی درخصوص همدلی و همراهی موثر این بانک با هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر در مناطق مختلف، ضمن تداوم تمهید و تلاش برای تأمین و تحویل نیازهای ضروری و فوری هموطنان، رسالت و وظیفه اساسی و بنیادی بانک و گروه مالی پاسارگاد در این رابطه را مشارکت در ساخت و بازسازی تعداد زیادی از مدارس تخریب شده در اثر سیل اخیر اعلام کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

info@Forsatnet.ir

شبکه های اجتماعی