یکشنبه, 25 فروردين 1398 - 09:06

عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد در دیدار با استاندار لرستان:

اسماعیل دوستی، عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد در بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان با سید موسی خادمی، استاندار لرستان دیدار کرد و از سوی بانک پاسارگاد برای امدادرسانی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در این دیدار استاندار لرستان وضعیت مناطق سیل زده را تشریح کرد و از مسئولان بانک های کشور درخواست نمود که در عرصه کمک به مردم آسیب دیده از سیل حضور یابند.

امدادرسانی بانک پاسارگاد مناطق سیل زده

اسماعیل دوستی، عضو هیأت عامل و نماینده بانک پاسارگاد نیز در این دیدار آمادگی خود را برای امداد به مردم سیل زده و به ویژه همکاری در زمینه بازسازی مدارس، مراکز خدمات رسان عمومی و کمک های مستقیم به مردم اعلام کرد.

دوستی از طرف مدیرعامل و مدیران ارشد بانك پاسارگاد از پلدختر و معمولان بازدید و تصریح کرد: خسارات وارده بسیار سنگین و غیرقابل تصور است، اما حضور نیروهای مردمی، سپاه و ارتش بسیار پررنگ است و مسئولان دولتی پای كار هستند ولی خسارات و نگرانی مردم به حدی زیاد است كه تلاش وافر می طلبد.

پیش از این نیز بانک پاسارگاد، پیرو اطلاع رسانی های قبلی درخصوص همدلی و همراهی موثر این بانک با هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر در مناطق مختلف، ضمن تداوم تمهید و تلاش برای تأمین و تحویل نیازهای ضروری و فوری هموطنان، رسالت و وظیفه اساسی و بنیادی بانک و گروه مالی پاسارگاد در این رابطه را مشارکت در ساخت و بازسازی تعداد زیادی از مدارس تخریب شده در اثر سیل اخیر اعلام کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید