سه شنبه, 25 تیر 1398 - 08:07

بانک پاسارگاد در اقدامی ابتکاری و با هدف آموزش، فرهنگ سازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان، از نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) تحت عنوان «سرزمین کودک» بانک پاسارگاد رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) تحت عنوان «سرزمین کودک» بانک پاسارگاد در راستای برقراری تعامل بیشتر با کودکان و نوجوانان در بستر تلفن های همراه و تبلت و ارائه برنامه های کاربردی با هدف آموزش و فرهنگ سازی، بانکداری و مدیریت سرمایه بارگذاری شد.

سرزمین کودک بانک پاسارگاد

براساس این خبر، در این نرم افزار مطالب و بخش های متنوعی از قبیل داستان تعاملی، بازی، آموزش طراحی و نقاشی، رنگ آمیزی، پخش ویدئو، کارتون و ... در دسترس است. یکی از تمایزهای اصلی این برنامه کاربردی داستان تعاملی است که یکی از بهترین ابزارهای رفتارآموزی و آموزش غیرمستقیم در دنیا است و کاربر می تواند در آن به جای شخصیت داستان، تصمیم گیری کرده و بر روند و پایان داستان تأثیر بگذارد.

از اهداف این برنامه می توان به تولید محتوا به جهت سرگرمی، آموزش و توانمندسازی و مهارت افزایی خانواده ها و کودکان، ایجاد محیط مجازی پاک و هوشمند برای کمک به خانواده ها و کودکان در دوره انفجار فناوری های اینترنتی، آموزش مهارت مدیریت سرمایه، تبیین نقش بانک و مفهوم پس انداز در زندگی به ویژه برای کودکان و مهارت افزایی درخصوص مهارت تصمیم گیری با داستان های تعاملی، فرهنگ سازی سبک زندگی دیجیتال، توانمندسازی و ایمن سازی خانواده ها نسبت به آسیب های آن، آموزش هدفمند و غیرمستقیم جهت پیشگیری از پیدایش آسیب های اجتماعی سبک زندگی کنونی، اشاره کرد.

گفتنی است دریافت نسخه Android این نرم افزار از طریق لینک https://www.bpi.ir/uploads/files/kids.bpi.apk در سامانه موبایلی بانک پاسارگاد و یا لینک https://cafebazaar.ir/app/plus.fanap.pasargad.kids/?l=fa در کافه بازار قابل دریافت است. همچنین به زودی نسخه IOS این اپلیکیشن در دسترس قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید