سه شنبه, 01 مرداد 1398 - 07:12

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در حوزه محصولات، خدمات و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران در تاریخ 27 تا 30 تیرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور مجموعه شناسا، از شرکت های گروه مالی پاسارگاد برگزار شد.

به گزارش «فرصت امروز» شركت شناسا، به عنوان شركت سرمایه گذاری خطرپذیر گروه مالی پاسارگاد، با محوریت معرفی امكانات و دستاورد های شتابدهنده تریگ آپ، بازدیدكنندگان از این نمایشگاه را با آخرین سرمایه گذاری های صورت گرفته در لایه رشد و شتابدهی آشنا کرد و فرصتی را برای استارت آپ های منتخب خود در جهت معرفی به دیگر سرمایه گذاران و نیز توسعه بازار و محصولات آنها، مهیا کرد.

شناسا گروه مالی پاسارگاد

براساس این خبر، استارت آپ های آسانیسم (پلتفرم خدمات مراقبتی و پرستاری)، رایفای (پلتفرم تبلیغاتی بر بستر وایفای)، فن آسا (تولید ابزارهای نوین توانبخشی- قاشق مخصوص مبتلایان به لرزش دست)، کی کوجا (موتور جست وجوی هوشمند اقامتگاه های ایران)، اسمارت مدیکو (دستیار هوشمند سلامت ویژه افراد دیابتی)، حامی باش (پلتفرم جذب حمایت مالی مستمر)، داستانپ (تولید محتوای دیجیتال برای کودکان)، فیکسشو ( سرویس آنلاین خدمات خودرو در محل مشتری)، ویلرنو (پلتفرم آموزش زبان با شیوه ای نوین)، معمار آنلاین (پلتفرم آموزشی در معماری) به عنوان استارت آپ های مستقر در شتابدهنده تریگ آپ، بخش مهمی از برنامه های این مجموعه برای حضور در این رویداد بودند.

حضور استارت آپ های تریگ آپ، در بخش های داوری و مسابقه ای الكامپ بیست و پنجم، همانند رویداد های مشابه پیشین، با موفقیت همراه بود. در رویداد جنبی الکام پیچ تیم های استارت آپی برگزیده شتابدهنده تریگ آپ، شامل تیم فن آسا، تیم اسمارت مدیکو و تیم ویدابیا با معرفی توانمندی ها و دستاورد های كسب و كاری خود هر کدام موفق به دریافت جوایز ارزنده ای از طرف رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شدند. بازدید مدیران سازمان ها و مذاكرات سازنده در طول برگزاری رویداد از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه بود.

در بخش جانبی نمایشگاه الكامپ تهران نیز چندین نشست تخصصی با حضور متخصصان، صاحبان كسب و كار های نوآورانه و علاقه مندان حوزه نوآوری برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی